Washington – Edmonton 4:2 (kon.) | Buffalo – Minnesota 1:2 (kon.)
cz Utorok 15.10.2013, 01:30 • First Niagara Center • NHL

Sabres v poslední útočné akci.

58:55
    Až nyní, Enroth na lavičce, na ledě šestý hráč Buffala.

57:54
    Heatley s Granludnem unikli do přečíslení dva na jednoho, ale Kanaďan nepřihrál a zkouší sám zakončit z pravé strany, po zákroku vracejícího se obránce padá a podráží Enrotha, není to gól.

52:56
    A opět se vylučuje za příliš mnoho hráčů na ledě, potrestaným týmem je Buffalo a hosté si zahrají další přesilovou hru. Trest si jde odpykat Thomas Vanek, i když je pravda, že to bylo skutečně hodně "hraniční"!

49:58
    A po vyloučení Tallindera mají nyní výhodu přesilové hry hosté!

46:10
    Ehrhoff pálí od modré z levé strany, Enroth chytá. To vše ale při signalizovaném vyloučení, na trestnou lavici půjde někdo z hostů, je to Clayton Stoner a domácí si zahrají přesilovou hru.

39:50
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Jedna vteřina zbývala do návratu vyloučeného Stafforda, JASON POMINVILLE se po nádherné kombinaci několika přesných přihrávek dostává do zakončení z pravé strany odkud trefuje skulinku mezi Enrothem a brankovou konstrukcí, kudy propasíroval puk do branky. Hosté využívají přesilovou hru a vedou 2:1. Asistence: Miko Koivu, Jared Spurgeon.

38:50
    A je tu střela Brodina z pravé strany, to byla tvrdá rána, kterou však Enroth dokázal chytit.

37:51
    A vybojovali faul, vylučuje se, na trestnou lavici odchází domácí Stafford.

35:04
    Sabres právě vstřelili branku!
    Tak nakonec to domácí dokázali a doslova dotlačili zásluhou BRIANA FLYNNA puk do branky. Ten se z levé strany nadvakrát prosadil, na jeho dorážku byl již Harding krátký a je vyrovnáno! Asistence: Zemgus Girgensons.

31:31
    Zach Parise fauluje a hosté se budou bránit při oslabení.

28:20
    Vypadá to, jako by hosté hráli přesilovou hru!

Po zhruba dvaceti minutách nabralo osvětlení potřebné luxy a můžeme pokračovat!

Tak vypadá to na problémy s osvětlením.

12:13
    Do kombinace zasáhl holí Harding a překazil tak domácím dobrou šanci, nicméně se píská faul, bude se vylučovat, na trestnou lavici odchází Dany Heatley, domácí si zahrají přesilovou hru.

11:27
    McCormick a Stoner si to nyní rozdali v první bitce zápasu, po chvilce je rozhodčí roztahují a oba si půjdou sednout na pět minut na trestnou lavici.

05:40
    První vyloučení v dnešním utkání, Dumba dostává dvě minuty za podražení a domácí si zahrají přesilovou hru.

05:23
    Velmi dobrá kombinace Wild končí gólem, když se po přihrávce přihrávce Cookeho na pravé strany přesně mezi betony Enrotha trefuje KYLE BRODZIAK. Asistence: Matt Cooke, Jonas Brodin.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 36. Flynn (Girgensons) – 6. Brodziak (Cooke, Brodin), 40. Pominville (M. Koivu, Spurgeon)

Buffalo Sabres: Enroth (Miller) – Ehrhoff, Pysyk, McBain, Myers, Weber, Tallinder – Vanek, Hodgson, Ott – Foligno, Ennis, Stafford – Girgensons, Larsson, Flynn – McCormick, Grigorenko, Scott
    Minnesota Wild: Harding (Kuemper) – Suter, Brodin. Dumba, Spurgeon, Ballard, Stoner – Parise, M. Koivu, Niederreiter – Heatley, Granlund, Pominville – Cooke, Brodziak, Fontaine – Mitchell, Konopka, Veilleux

Rozhodca: Rehman, Rooney – Cameron, Miller

Diváci: 18111