Chabarovsk – Lev 3:0 (kon.) | Vladivostok – HC Slovan 3:1 (kon.) | Novokuzneck – Riga 0:2 (kon.)
Novosibirsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 3:1 (kon.)
Kazaň – Petrohrad 1:3 (kon.) | Novgorod – A. Mytišči 1:3 (kon.) | D. Moskva – Jaroslavľ 1:3 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
Severstaľ Čerepovec
Štvrtok 03.10.2013, 17:00KHL • . kolo

Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (19:20:23)

Hostia nedokázali v tretej tretine udržať tesné vedenie 1:0 a domácim sa podarilo v priebehu 5 minút otočiť skóre stretnutia. Podolsk tak v domácom zápase vybojoval tri body.

60:00

59:01
    Začala sa posledná minúta tejto tretiny a zároveň zápasu.

58:39
    Viťaz Podolsk dal gól!
    A je rozhodnuté!!! Domáci sa vymanil zo svojho pásme a do prázdnej bránky zakončil MAXIM AFINOGENOV, ktorý pečatí výsledok tohto zápasu na 3:1. Asistencie: Alexander Vasiljev, Jury Kokšarov.

58:13
    Štepánek zostáva na striedačke. Hostia vyskúšajú hru v šiestich!

58:13
    Čerepovec si vzal oddychový čas. Dá sa očakávať hra bez brankára.

57:39
    Víťaz sa snaží pozorne pokrývať stredne pásmo.

56:50
    Podolsk sa dokázal ubrániť aj tejto presilovke a už hrá v plnom počte. Do konca tretej tretiny zostávajú viac ako tri minúty.

56:16
    Videll zle rozohral a domáci vyhadzujú.

55:39
    Lisutin tera prerušil hru a dal tak priestor svojim spoluhráčom na prestriedanie. Hostia sú usadení v útočnom pásme.

54:50
    Domáci Igor Golovkov dáva svojim faulom šancu hosťom na vyrovnanie.

53:56
    Hostia sa snažia všemožne vyrovnať, zatiaľ však na ich strane absentuje šťastie.

53:33
    Lisutin teraz predivedol dva zázračné zákroky a podržal svoj tím vo vedení. Videll už takmer oklamal obrancu a brankára, ale Lisutin reflexívne puk vyrazil.

53:04
    Čerepovec hrá v plnom počte, domáci presilovku nevyužili.

52:50
    Tréner domácich ukľudňoval svojich zverencov, aby dotiahli zápas do víťazného konca.

52:44
    Domáci si berú oddychový čas.

51:44
    Víťaz Podolsk hrá v plnom počte.

51:04
    Podolsk dostáva príležitosť hrať presilovku 4 na 3, keď na trestnú lavicu odchádza Kovyršin na 2 minúty.

Martin Platko

Góly a asistencie: 43. Pyett (Kokšarov), 48. Pyett (Chafizullin, Kokšarov), 59. Afinogenov (Vasiljev, Kokšarov) – 11. Kazakovtsev (Dedunov, Jevsejenkov)

Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Ivanchyk) – Pyett, Chafizullin, Rozin, Mezei, Golovkov, Seleznjov, Tatalin – Afinogenov, Vasiljev, Kokšarov – Koroljov, Hennessy, Soloduchin – Rybakov, Makejev, Topol – Mamin, Kudreman, Poltorak, Belousov.
    Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (Artemjev) – Andersen, Kiselevič, Popov, Jevsejenkov, Stasenko, Čáslava, Sakarusov – Videll, Bušujev, Nikontsev – Berdnikov, Bumagin, Klimenko – Antipov, Kovyršin, Bučněvič – Dedunov, Monachov, Sakarusov, Fedosejev.