Třinec – K. Vary 3:1 (kon.) | Plzeň – Kladno 3:5 (kon.) | Chomutov – Pardubice 2:5 (kon.)
Zlín – Vítkovice 1:3 (kon.) | Hradec Králové – Kometa Brno 2:1 (po pr.) | Liberec – Slavia 2:1 (3:1 po s.n.)
Sparta Praha – Litvínov 7:0 (kon.)
Berani Zlín
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
cz Utorok 01.10.2013, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

57:20
    Vypadá to, že dnes máme rozhodnuto. Szturc byl v úniku faulován a za katr už míří Radim Tesařík (ZLN) 2 minuty za podražení.

57:09
    Zlínská střídačka si bere oddechový čas.

55:15
    Balaštík ve vyložené šanci trefil pouze bránícího obránce Slobodu.

53:22
    Zlínští se tlačí v samotném závěru za druhou trefu, Málek ale opět odolává a drží Vítkovice nad vodou.

49:32
    Matějíčkovu střelu Málek vyrazil pouze před sebe, kde dorážel z blízkosti nepřesně Kubiš.

48:40
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    PETER HÚŽEVKA se dokázal protlačit až před Horčičku, kde poslal puk bekhendem přesně do horního růžku. Asistence: Petr Strapáč, Michal Hlinka.

45:38
    Výhoda přesilové hry pro hráče Vítkovic. Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty za vražení na hrazení.

41:37
    Porada netrvala příliš dlouho a máme jasno, Vítkovičtí branky nedosáhli. Buly po pravé ruce Horčičky.

41:37
    Bude se volat video! Vítkovice dostali puk do sítě.

40:31
    Jiří Burger (VIT) 2 minuty za vysokou hůl.

36:35
    Před chvíli hrály dvojnásobnou přesilovku Vítkovice a teď si to samé zopakují domácí. Peter Húževka (VIT) 2 minuty za faul loktem. Minutu a čtyřicet vteřin budou hrát Berani dvojnásobnou přesilovku.

36:15
    Roman Szturc (VIT) 2 minuty za hrubost.

33:39
    Hosté využívají dvojnásobnou přesilovu hru a ujímají se vedení. To se nám na ZS Luďka Čajky dějí věci. Tvrdou střelu Stehlíka tečoval ve skrumáži PETER HÚŽEVKA. Asistence: Richard Stehlík.

33:30
    Domácí doplácejí na svojí nedisciplinovanost. Petr Čajánek (ZLN) se nechal rozhodit a Vítkovice si zahrají 19 vteřin pěti proti třem.

31:49
    Zlínští budou hrát oslabení 4na3. Zbytečný faul Petra Lešky (ZLN) 2 minuty za napadení.

31:29
    Další tutovka domácích zůstava neproměněna! Urbanec se ocitl úplně sám před brankou Vítkovic. Mladičký obránce se rozhodl pro kličku do bekhendu, kterou mu Málek výborně vychytal. Zlín tlačí, ale zároveň spaluje šance.

31:07
    Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za nafilmovaný pád.

31:07
    Jan Štencel (VIT) 2 minuty za krosček.

30:58
    Před brankou Málka to jiskřilo a bude se vylučovat.

30:02
    Zlín mohl opět odskočit na rozdíl jediné branky. Osamocený Melenovský ale nedokázal z bezprostřední blízkosti zpracovat puk a ohrozit Málka.

29:08
    Hosté udeřili jako blesk z čistého nebe. KAROL SLOBODA zachytil nepřesné zlínské vyhození a na modré čáře se tvrdě opřel do kotouče. Bomba vítkovického obránce skončila za překvapeným Horčičkou. Bez asistence.

25:30
    Početní výhoda pro zlínské hokejisty. 2 minuty za sekání si vysloužil Jan Káňa.

22:32
    Richard Stehlík (VIT) 2 minuty za hrubost

22:32
    Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty za sekání.

19:59
    Jiří Burger (VIT) 2 minuty za hru vysokou holí.

19:59
    Okál byl zasažen holí do obličeje a Berani budou hrát z kraje druhé třetiny přesilovou hru.

17:16
    Málek vytáhl parádním zákrokem lapačkou nepříjemnou střelu Filipa Čecha, která mířila na horní růžek.

12:11
    Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty za hákování.

9:26
    Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za hákování.

3:23
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácím stačila chvilička a přesilovka je využita! Petr Leška zamíchal s kotoučem a poté si všiml u druhé tyče osamoceného JAROSLAVA BALAŠTÍKA, který se prosazuje střelou po ledě. Asistence: Petr Leška, Bedřich Köhler.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 4. Balaštík (Leška, Köhler) – 30. Sloboda, 34. Húževka (Stehlík), 49. Húževka (Strapáč, Hlinka)

Berani Zlín: Horčička (Kašík) – Marušák, Valenta, Matějíček, Řezníček, Tesařík, Urbanec – Balaštík, Leška, Kubiš – Ondráček, Čajánek, Veselý – Honejsek, Holík, Čech – Okál, Melenovský, Köhler.
    HC Vítkovice Ridera: Málek (Šindelář) – Barinka, Štencel, Kudělka, Sloboda, Kovář, Stehlík, Pastor – Valčák, Burger, Káňa – Svačina, Roman, Huna – Strapáč, Húževka, Vandas – Szturc, Hlinka, Šedivý.

Rozhodca: Homola, Polák – Gebauer, Lederer