Mladá Boleslav – Most 8:3 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 1:0 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Beroun 1:3 (kon.)
Třebíč – Litoměřice 3:0 (kon.) | Ústí n/L – Havířov 2:0 (kon.) | Olomouc – Benátky n/J 8:2 (kon.)
Šumperk – Kadaň 3:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Stadion Litoměřice
cz Pondelok 30.09.2013, 17:301. liga (ČR)

52:00
    Peter Jánský nestíhal rozjetého Vondráčka, snažil se jej podržet, ale nedovoleným způsobem a hlavní sudí jeho počin ohodnotil 2 minutami.

47:48
    Tak to tu ještě nebylo! David Švagrovský si zkusil něco na Vlastimila Bilčíka, který jej téměř vysvékl z dresu. Hlavní sudí oba vykázal do šaten. Oba dostali 4 minuty za hrubost a 5 minut za hrubost a do konce utkání.

36:28
    Dalším vyloučeným domácím hráčem se stává Ondřej Dlapa, který dostává 2 minuty za zdržování hry.

28:24
    David Skřivánek nebezpečně kolenem trefil Martina Čecha a odpyká si za to 2 minuty na lavici hanby.

20:57
    S vyloučenými se roztrhl pytel, Angel Krstev dostává 2 minuty za podražení, hrát se bude 4 na 3.

20:33
    A bude pro Třebíč ještě hůř, když se zbytečně nechal vyloučit Rostislav Malena za nedovolené bránění.

17:53
    David Švagrovský se cpal před Čiliaka mezi dvěma domácími a vymodlil si faul. 4 Minuty si odsedí Martin Čech, podle verdiktu rozhodčího za vysokou hůl, navíc v obličeji hostujícího útočníka se objevila krev.

15:15
    Vlastimil Bilčík (TRE) – 2 minuty – krosček.

12:29
    Opět fauloval hráč Stadionu, sekáním se provinil David Švagrovský.

09:17
    Síly na ledě se vyrovnají, za sekání si odchází trest odpykat hostující Jaroslav Hašek.

08:17
    Chyba domácích při střídání, teď jich bylo na ledě 6. Hosté si rovněž zahrají početní výhodu. Trest nastoupil Jaroslav Moučka.

03:44
    První vyloučení utkání, Martin Chabada (LTM) dostává 2 minuty za faul loktem.

David Sochor

Góly a asistencie: 5. Vondráček (Nahodil, Dietz), 31. Křivohlávek (Kaut), 47. Vondráček (Nahodil, Malena)

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak (Dusík) – Rangl, Malena, Hruška, Dietz, Dlapa, Bilčík – Čuřík, Dolníček, Laš – Vondráček, Nahodil, Wasserbauer – Kadela, Kaut, Křivohlávek – Přibyl, Moučka, Čech. Trenér: Pokorný.
    HC Stadion Litoměřice: Sedláček (Lavinger) – Hrbas, Krstev, Šulc, Husák, Smetana, Žovinec, Málek, Skřivánek – Jánský, Chabada, Čermák – Novák, Hašek, Chlapík – Škop, Švagrovský, Rubeš – Merta, Brzobohatý, Procházka. Trenér: Doležal.

Rozhodca: Přikryl – Klein, Toman