Mladá Boleslav – Most 8:3 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 1:0 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Beroun 1:3 (kon.)
Třebíč – Litoměřice 3:0 (kon.) | Ústí n/L – Havířov 2:0 (kon.) | Olomouc – Benátky n/J 8:2 (kon.)
Šumperk – Kadaň 3:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Stadion Litoměřice
cz Pondelok 30.09.2013, 17:301. liga (ČR)

I ve třetí časti padla jedna branka, kterou měl na svědomí opět Tomáš Vondráček. Tato branka byla obdobná té první. Domácí si kontrolovali hru a hosty do ničeho nepouštěli a zaslouženě získali první tři body na domácím kluzišti.

60:00

59:30
    Utkání se již dohrává, hosté hrají s kotoučem, ale jsou smíření s tím, že dnes branku nedají.

59:00
    Minuta do konce třetí dvacetiminutovky.

58:31
    Podobný zákrok si i na druhé straně připisuje Sedláček.

58:17
    Hrbasovo nahození od červeného je pro Čiliaka jednoduchý zákrok.

57:49
    Malena ve vlastním pásmu předal na rozjetého Nahodila, který se na útočné modré uvolnil a vystřelil, Sedláček kryje jeho pokus.

56:45
    Malenova střela od modré končí na Sedláčkově hokejce, dorážku hostující brankář rovněž nepřipustil.

55:58
    Přihrávka Maleny na Kauta byla do postavení mimo hru. Vhazování ve střední třetině hřiště blíže k útočné modré Třebíče.

55:05
    Čuříkův průnik končí nad hostující svatyní.

54:00

53:34
    Stadion odehrál touš přes všechny čáry.

53:25
    Ranglovo nahození v poslední chvíli Sedláček uviděl a nastavil rukavici. Výbornou práci při clonění předvedl Marek Laš.

52:55
    Hosté vyhazují.

52:37
    Wasserbauer mířil do horní části branky, ale tu přestřelil.

52:00
    Peter Jánský nestíhal rozjetého Vondráčka, snažil se jej podržet, ale nedovoleným způsobem a hlavní sudí jeho počin ohodnotil 2 minutami.

50:52
    Hra se přesunul ado pásma domácích, ale s pukem na holích hrajou především hráči v červených dresech.

49:30
    Novák ač v pádu přeci jen zkusil vystřelil, ale nemělo to šanci na úspěch.

48:40
    Dlapovi uniká kotouč do středního pásma, je pískán ofsajd.

48:36
    Zakázané uvolnění Litoměřic.

David Sochor

Góly a asistencie: 5. Vondráček (Nahodil, Dietz), 31. Křivohlávek (Kaut), 47. Vondráček (Nahodil, Malena)

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak (Dusík) – Rangl, Malena, Hruška, Dietz, Dlapa, Bilčík – Čuřík, Dolníček, Laš – Vondráček, Nahodil, Wasserbauer – Kadela, Kaut, Křivohlávek – Přibyl, Moučka, Čech. Trenér: Pokorný.
    HC Stadion Litoměřice: Sedláček (Lavinger) – Hrbas, Krstev, Šulc, Husák, Smetana, Žovinec, Málek, Skřivánek – Jánský, Chabada, Čermák – Novák, Hašek, Chlapík – Škop, Švagrovský, Rubeš – Merta, Brzobohatý, Procházka. Trenér: Doležal.

Rozhodca: Přikryl – Klein, Toman