Karviná – Kopřivnice 36:30 (kon.) | Zlín – Zubří 28:21 (kon.) | Frýdek-M. – Dukla 33:26 (kon.)
Královo Pole – Jičín 25:21 (kon.)
SKKP Handball Brno
25:21 (12:12)
O2xyworld HBC Jičín
cz Nedeľa 29.09.2013, 17:00 • MSH Brno, Vodova • Chance Extraliga mužů (CZ)

Tímto se s Vámi i rozloučím a budu se na Vás těšit u dalších onlajnů především z brněnských stadionů. Pěkný večer a příjemný vstup do nového týdne. (18:30:19)

Utkání mezi Brnem a Jičínem v rámci 5. kola je minulostí! Po vyrovnané první půli jsme viděli povedený druhý poločas brněnských hráčů. Ti tak potvrdili, že v domácím prostředí příliš často body nerozdávají a jsou schopni poslat domů bez bodu i velice silné soupeře.

Nutno ale jedním dechem dodat, že za ten druhý poločas si dnešní výhru zasloužili, protože během celých třiceti minut udávali tempo. Brno tedy po dnešním zápasu bude mít 6 bodů a posune se v tabulce určitě nahoru.

60
    Konec zápasu. (25:20)

60
    V samotném závěru se ještě prosazuje Vocásek. (25:21)

60
    Na konci utkání ještě dostává dvouminutový trest brněnský Dostalík. Do konce zápasu ale schází už pouze 24 vteřin. (25:20) (25:20)

60
    Brňané si teď už užívají konec a vymýšlí různé pěkné akce, které se líbí především divákům. (25:20) (25:20)

59
    A na výhře Brna se už nejspíše nic měnit nebude. Dostalík přidává další branku, když si udělal jako pivot místo mezi hráči Jičína. (25:20) (25:20)

58
    Králova střela končí na tyči! (24:20) (24:20)

58
    Zdá se, že je rozhodnuto, Dostalík se prosazuje z hranice brankoviště. (24:20) (24:20)

57
    Bavlnka opět likviduje střely hostí a posílá do útoku svoje spoluhráče. (23:20) (23:20)

56
    A Brno jde zpět do vedení o tři branky! Hajčman dává další gól ze sedmičky. (23:20) (23:20)

56
    Ani Bavlnka ale nezůstává pozadu, tentokrát si na něm vylámal zuby Vocásek. (22:20) (22:20)

55
    Výtečný zákrok předvedl Kurial a drží tak akcie svého týmu! (22:20) (22:20)

55
    Oddechový čas pro domácí. (22:20) (22:20)

55
    Klačo je potrestán dvouminutovým trestem, když při zakončení fauloval Hubáčka. (22:20) (22:20)

54
    Bavlnka nyní opět ukazuje své kvality! (22:20) (22:20)

53
    Hosté přesilovku využívají po deseti vteřinách, z pravého křídla se trefil Kraus. (22:20) (22:20)

53
    Teď to ale Hajčman přehnal při bránění a odchází na dvě minuty na trestnou lavici. (22:19) (22:19)

52
    Ti pokračují i nadále ve své hře, která v této fázi zápasu slaví úspěch! Další branku přidává Hajčman. (22:19) (22:19)

51
    Vocásek se prosazuje ze 7m hodu a znovu snižuje na rozdíl dvou branek. Co na to domácí? (21:19) (21:19)