K. Vary – Liberec 5:1 (kon.) | Slavia – Zlín 6:0 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 1:4 (kon.)
Sparta Praha – Kladno 3:2 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 0:2 (kon.) | Litvínov – Třinec 1:3 (kon.)
Pardubice – Hradec Králové 3:2 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Mountfield HK
cz Nedeľa 29.09.2013, 19:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga (ČR)

62:36
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A je rozhodnuto! Východočeské derby vyhráli hráči Pardubic! VÁCLAV BENÁK se napřáhl od modré čáry a propálil vše, co stálo před ním. Asistence: Petr Sýkora a Josef Marha.

62:29
    Domácí budou zahrávat přesilovou hru. Vladimír Škoda dostává dvě minuty za podražení. Velmi dobrá příležitost pro Pardubice.

58:59
    Salfický fantasticky vychytal betonem Kudrnu, který střílel prakticky do prázdné brány!

49:05
    Dnešní utkání sleduje 10 194 diváků. Vyprodáno!

43:45
    Jan Starý stál před Kantorem. Po krásné přihrávce vystřelil, ale jeho pokus letěl těsně nad bránu!

43:28
    Tomáš Mertl dostává dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro domácí hráče.

38:00
    Václav Benák špatně vyhodil kotouč a ten skončil v hledišti. Je tak potrestán za zdržování hry. Pokud nepadne branka měli by hradečtí hrát dokonce třetiny přesilovku.

33:46
    Domácí využívají přesilovku! Ve zmatku před Kantorem se nejlépe dokázal zorientovat RADOVAN SOMÍK, který na dvakrát musel dorazit puk do prázdné brány! Asistence: Václav Kočí.

32:08
    Dvě minuty pro Tomáše Mertla, který je vyloučen za podražení.

30:18
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Excelentní souhra hradeckých hokejistů! Peter Mikuš našel před brankou Pardubic neobsazeného JAKUBA LANGHAMMERA, který dokázal vstřelit puk za přemisťujícího se Salfického. Asistence: Peter Mikuš a Lukáš Květoň.

29:04
    Tomáš Nosek je potrestán dvěmi minutami za nedovolené bránění. Přesilovka pro Hradec Králové.

28:20
    Kotouč skákal před Kantorem, ale nikdo z Pardubáků nedokázal dostat puk do brány! Nebezpečná šance!

26:35
    To co vypadlo jako čistý bodyček je nyní posouzeno jako hákování. Na trestnou lavici usedá Jaroslav Kudrna.

24:11
    Mertl stál sám před Salfickým! Přestřelil.

22:41
    Šest sekund se bude hrát přesilovka 4 na 3. Dvě minuty za držení dostává Radovan Somík.

21:33
    Nejprve se hnal sám na bránu Škoda, jeho střelu vyrazil Salfický a následnou střelu do odkryté klece nedokázal dát Rudolf Červený! Ten v tisíci procentní šanci trefil tyčku! Neuvěřitelné štěstí Pardubic!

20:47
    Současně vyloučeni. Hráč domácích Zdeněk Čáp za hrubost a hráč Mountfieldu Jakub Langhemmer za držení.

14:50
    Na lavici hanby odejde Peter Fürhauf. Obdržel dvě minuty za držení.

09:35
    Rozhodčí Kalivoda udělil dvě minuty Václavu Kočímu za nedovolené bránění.

08:44
    Píša našel krásné postaveného PETRA SÝKORU, který ujel z levé strany sám na Kantora. Domácí forvard pak krásnou střelou mezi betony brankáře srovnal stav na 1:1. Asistence: Aleš Píša.

06:53
    Nosek jel sám na bránu, ale nedovoleným zákrokem si počínal Tomáš Harant. Stadion sice píská, že by se mělo jet trestné střílení, ale rozhodčí nakonec ukazuje dvě minuty za držení.

04:00
    Zohorna mohl střílet do prázdné brány, ale těsněný hradeckým bekem se ke střele nedostal!

03:15
    První branku dnešního zápasu střílí čtvrtá formace Mountfieldu! TOMÁŠ ROUSEK zpracoval dobrou přihrávku a střelou k tyči nedal Salfickému šanci. Asistence: Michal Švihálek, Tomáš Knotek

Dominik Mihailescu

Góly a asistencie: 9. Sýkora (Píša), 34. Somík (Kočí), 63. Benák (Sýkora, Marha) – 4. Rousek (Švihálek, Knotek), 31. Langhammer (Mikuš, Květoň)

HC Dynamo Pardubice: Salfický (Růžička) – Kočí (C), Píša, Čáp, Benák, Vašíček, Gregorc, Zdráhal – Somík, Marha, Sýkora – Zohorna, Nosek, Cetkovský – Starý, Kousal, Radil – Tybor, Číp, Veselý – Řezníček
    Mountfield HK: Kantor (Kacetl) – Vydarený, Harant, Mikuš, Pláněk, Frühauf, Ptáček, Plašil – Šimánek (C), Mertl, Dej – Květoň, Langhammer, Kudrna – Škoda, Červený, Tvrdík – Rousek, Knotek, Švihálek

Rozhodca: Čech, Kalivoda – Lhotský, Svoboda

Diváci: 10 194