Sparta – Bohemians 5:4 (1:0 po s.n.) | Chodov – Bulldogs 6:7 (1:2 po s.n.) | Ostrava – Liberec 7:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
ACEMA Sparta Praha
5:4 (2:1, 0:1, 2:2 - 0:0)
FbŠ Bohemians
cz Nedeľa 29.09.2013, 17:00 • Aréna Sparta • Livesport Superliga (CZ)

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:21:09)

Hostům se sice podařilo v základní hrací době vyrovnat, bod navíc však získala Sparta, když uspěla v penaltách. Jediným úspěšným střelcem byl Strachota, který tak udělal radost domácím fandům.

V samostatných nájezdech zvítězil tým AC Sparta Praha Florbal
    Jako jediný v nájezdech uspěl MICHAL STRACHOTA a zařídil tak Spartě prémiový bod.

Martin Šimek musel dát, počkal si na pohyb brankáře, chtěl trefit prostor u tyčky, branku ale minul!

Domácí Marvánek se pokusil o něco podobného a ani on gól nedal.

Za hosty neuspěl s bekhendovou střelou Ondřej Kozák.

Za domácí to byl Strachota, rozhýbal si brankáře a perfektně provedl blafák!

Jako první měl nájezd hostující Šárka, zkusil blafák, na gólmana si ale nepřišel.

Samostatné nájezdy začínají.

Rozhodnutí nepřineslo ani pětiminutové prodloužení, čekají nás tedy nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:24
    Z otočky vypálil domácí Marvánek, branku Bohemians minul jen o centimetry.

63:53
    Domácí tým si bere oddechový čas.

63:30
    Hra se přelévá ze strany na stranu, u obou týmů je ale patrná velká zbrklost.

62:24
    Dva střelecké pokusy si připsal domácí Vrtiška, první šel mimo, druhý srazil hostující gólman.

60:36
    I začátek prodloužení patří Bohemians, těm dva góly v závěru nalily spoustu nových sil.

60:01

Zápas bude pokračovat, i když se Sparta dostala do dvoubrankového náskoku díky Strachotovi a Vrtiškovi. Jenže Bohemians měli drtivý závěr a v power play se jim podařilo srovnat. Nejprve snížil D. Šimek a čtyři vteřiny před koncem srovnal Kisugite.

60:00

Aleš Pur

Góly a asistencie: 8. Vrtiška (Šanjdr), 17. Vrána (Svatoš), 44. Strachota (Šnajdr), 55. Vrtiška, rozh. náj. Strachota (t.s.) – 3. Kordoš (Kozák), 24. Šárka (M. Šimek), 59. D. Šimek (M. Šimek), 60. Kisugite (M. Šimek)

ACEMA Sparta Praha: Beneš, Kotouček – Kadoch, Denemark, Kašpárek, Jaroš, Čermák, Chaloupka, Vrána, Smetana, Duchek, Marvánek, Rebro, Rodina, Svatoš, Vrtiška, Šnajdr, Strachota, M. Němeček, P. Němeček.
    FbŠ Bohemians: Cimbálek, Mazák – Velechovský, Kisugite, M. Šimek, Bagin, Forman, Lupáč, Kordoš, Zapletal, D. Šimek, Poláček, Rytych, Szabo, Čihák, Chlumský, Hluchý, Kozák, Šárka.

Rozhodca: František Pangerl, Jiří Šedivý