Coimbra – Arouca 0:0 (kon.) | Rio Ave – Nacional 0:3 (kon.) | Marítimo – Ferreira 3:4 (kon.)
Olhanense – Praia 1:2 (kon.) | Benfica – Belenenses 1:1 (kon.) | Braga – Lisabon 1:2 (kon.)
SC Olhanense
1:2 (1:1)
GD Estoril Praia
cz Sobota 28.09.2013, 19:15 • Estádio Do Algarve, São João da Venda • Primeira Liga

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (21:09:37)

A je dobojováno! Ve druhém poločase jsme i nadále sledovali vyrovnaní utkání, šťastnějším celkem jsou nakonec hosté, kteří se zásluhou Fernandese dokázali v 63. minutě prosadit. Další branky už nepřišly a tak si hosté odváží tři body.

90+4
    V závěru mohl ještě výhru hostů potvrdit Pedro, tváří tvář brankáři ale neuspěl!

90+4
    Míč ale nakonec končí jen v rukavicích Vagnera. Posledních zhruba třicet vteřin.

90+3
    Jedna z posledních šancí na vyrovnání, Olhanense bude zahrávat rohový kop.

90+2
    Do vápna domácích směřoval centr, po kterém se k hlavičce dostal Mehmeti, ta ale neměla razanci a tak Vagnera příliš nezaměstnala.

90
    Rozhodčí nastaví ještě 4 minuty nad rámec hrací doby.

89
    Statistika držení míče: Olhanense – Estoril 47% – 53%. To vypovídá o tom, jak je utkání vyrovnané. To ale není domácím moc platné, i přes tento fakt totiž prohrávají.

87
    Hosté zahrávali další rohový kop, tentokrát to ale brankou neskončilo, ba naopak, míč odkopl první obránce daleko od své branky.

85
    Domácím již nezbývá moc času, navíc míč mají hosté daleko od své branky.

83
    A naposled vystřídal i trenér domácích fotbalistů. Ribeira už dnes neuvidíme, místo něj si na poslední minutky zahraje Bigazzi.

82
    Poslední změna v dresu Estorilu je tu, Evandra nahradí Amado.

81
    Protiútok se domácím příliš nepovedl, Balogun přišel o balon zbytečnou kličkou.

79
    Na trávníku je ošetřován hostující Santos, který si přivodil zřejmě po některém ze soubojů malé zranění, snad bude v pořádku.

77
    Obrovská šance na srovnání! V ní se po chytrém obloučku za obranu ocitl střídající Mehmeti, jeho střela z halfvoleje ale jen o kousek minula branku! Opravdu nechybělo moc!

74
    O minutu později se ke střídání odhodlal i kouč Estorilu, Seba přenechá místo na trávníku pro Balbou.

73
    Druhá změna v sestavě domácích, pro dnešek má již dohráno Vojtus, kterého nahradil Mehmeti.

70
    Další velmi nebezpečný centr šel do vápna domácích, tentokrát ale obrana vše s přehledem zvládla a dokázala se ubránit další pohromě.