Omsk – Jugra Chanty-Mansijsk 2:6 (kon.) | Barys – Jekaterinburg 7:2 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 3:1 (kon.)
Ufa – Novokuzneck 4:3 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Chabarovsk 6:1 (kon.) | Nižnekamsk – Novosibirsk 4:3 (kon.)
Jaroslavľ – Dinamo Minsk 4:1 (kon.) | Čerepovec – S.Moskva 4:5 (po pr.) | A. Mytišči – Záhreb 3:2 (po pr.)
Petrohrad – Doneck 2:4 (kon.)
Atlant Mytišči
3:2 (0:0, 0:0, 2:2-1:0)
KHL Medveščak Záhreb
Nedeľa 22.09.2013, 15:00KHL

Máme za sebou stretnutie, v ktorom sme na gól museli čakať až do tretej tretiny, no potom akoby sa s nimi roztrhlo vrece. Po 60. minútach bol stav nerozhodný 2:2 a tak sme išli do predĺženia. V ňom zobral všetko do svojich rúk Arťuchin a peknou individuálnou akciou ukončil stretnutie. Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok dňa. (17:38:00)

61:23
    Atlant Mytišči dál gól!
    Tak a máme rozhodnuté, 2 body zostávajú doma v Mytišči. o víťazný gól dnešného stretnutia sa postaral JEVGENIJ ARŤUCHIN, ktorý peknú individuálnu akciu zakončil strelou k Dekanichovej žrdke. Hoci bol tiesnený, puk si dokázal obrovským telom pokryť. Bez asistencie.

60:50
    Pri puku domáci, tí sa snažia rozhodnúť ešte v predĺžení. Strelu Kolcova však Dekanich prikryl a hru prerušuje.

60:01
    Začalo predĺženie.

Máme za sebou tretiu tretinu, v ktorej sme videli dovedna až 4 góly! Po 2 na oboch stranách a to znamená, že ideme do predĺženia, ak ani tam gól nepadne príde na rad samostatné nájazdy.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:02
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny, všetko nasvedčuje tomu, že pôjdeme do predĺženia.

58:37
    Medveščak Záhreb dal gól!
    Tak to je priam neuveriteľné! Medveščaku sa podarilo vyrovnať. Závar pred Galimovom využil MATHIEAU CARLE a dopravil puk za domáceho brankára. Bez asistencie.

58:15
    Medveščak v útočnej tretine súpera so šiestimi hráčmi! Dekanich je na hráčskej lavici.

58:03
    Švárny to skúšal individuálne, no jeho strela z pravej strany neslávila úspech a hosťujúci tréner si vypýtal oddychový čas.

57:30
    Hra je prerušená po tom, čo Galimov skryl puk do svojej lapačky.

56:46
    Hostia hrajú v plnom počte. Atlantu to ale vôbec nemusí prekážať, pretože nezbieral potrebné sekundy.

55:51
    Hostia držali puk v útočnom pásme, čo im stačí na 3 body v dnešnom stretnutí. V zápätí sa však k puku dostali hostia a tí ho posielajú cez všetky čiary.

54:45
    Domáci majú možnosť zvýšiť svoje vedenie. Na trestnú lavicu odchádza Švárny za hrubosť.

54:37
    Atlant si zrejme povedal, že najlepšia obrana je útok. Pri puku bol Kublakov, jeho strela je však nepresná a stav tak zostáva nezmenený.

53:44
    Bránka skončila mimo svojej pozície a hra je tak prerušená. Stalo sa tak po tom, čo sa Michnov snažil zakončiť rýchly útok domácich.

52:59
    Pri puku domáci, tí sú za svojou bránou a čakajú na chybu súpera, ktorá zatiaľ neprichádza.

51:34
    Domáci sa ubránili a hrajú s piatimi hráčmi.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 45. Sanguinetti (Michnov, Haataja), 49. Kolcov, 62. Arťuchin – 46. Perkovič (Kane, Bjorkstrand), 59. Carle

Atlant Mytišči: Galimov – Batyršin, Rukavišnikov, Novopašin, Sanguinetti, Dyblenko, Petrov, Velikov, Atjušov – Gluchov, Kablukov, Kolcov – Michnov, Engqvist, Haataja – Artjuchin, Kedejkin, Šmeljov – Trubačjov, Radulov, Jašin.
    KHL Medveščak Záhreb: Dekanich – Montador, Letang, Martinovič, Carle, Foster, Švárny – Walker, Glumac, Murray – Linglet, Vesce, Willsie – Thomas, Cheechoo, Murley – Koren, Kane, Bjokstrand, Perkovič.

Rozhodca: Beljajev, Oskirko – Petrov, Fatejev