Omsk – Jugra Chanty-Mansijsk 2:6 (kon.) | Barys – Jekaterinburg 7:2 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 3:1 (kon.)
Ufa – Novokuzneck 4:3 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Chabarovsk 6:1 (kon.) | Nižnekamsk – Novosibirsk 4:3 (kon.)
Jaroslavľ – Dinamo Minsk 4:1 (kon.) | Čerepovec – S.Moskva 4:5 (po pr.) | A. Mytišči – Záhreb 3:2 (po pr.)

Spartak Moskva dal gól!
    Hostia z Moskvy nakoniec rozhodujú zápas vo svoj prospech. V predĺžení vďaka svojmu dôrazu v bránkovisku rozhodol MICHAIL JUNKOV. Asistencie: Deron Quint a Pavel Medvedev.

54:50
    MATT ANDERSON vyrovnáva stav zápasu. Asistencie: Tom Wandell a Rastislav Špirko.

43:23
    Severstal Čerepovec dal gól!
    To sú veci! Skóre sa otáča v prospech Čerepovca. Nabudení domáci podnikli rýchlu akciu, po nej sa raduje hlavne VADIM BERDNIKOV. Asistencia: Alexander Bumagin.

41:07
    Severstal využil presilovku a vyrovnal. Glass vyrazil puk pred seba po strele jedného z obrancov domácich a to využil JEVGENIJ MONS. Bez asistencie.

27:50
    RASTISLAV ŠPIRRKO je dnes excelentný, znovu sa presadil v početnej výhode a Spartak otáča vývoj zápasu. Asistencia: Dereon Quint.

21:56
    Druhá tretina začala náporom zo strany Spartaku, hostia zostali v tlaku ešte aj po presilovke. Ich snaženie zúžitkoval RASTISLAV ŠPIRKO strelou z medzikružia. Asistnecie: Pavel Medvedev a Michail Junkov.

19:39
    Domáci sa pri oslabení neubránili a strelu Sergejeva dorazil ALEXANDER NIKULIN. Asistencia: Andrej Sergejev.

16:16
    A v zápätí sme svedkami druhého gólu Severstalu. Domáci išli hneď po buly do útočnej tretiny a bleskový útok skončil ďalším gólom. Presadil sa JEVGENIJ KOVIRŠIN. Asistencia: Vladimir Antipov.

16:00
    Na úvodný gól sme museli čakať do 16. minúty, kedy sa strelou z medzikružia presadil domáci NIKOLAJ BUŠUJEV. Bez asistencie.

Ján Sárközi

Góly a asistencie: 16. Bušujev, 17. Koviršin (Antipov), 42. Mons, 44. Berdnikov (Bumagin) – 20. Nikulin (Sergejev), 22. Špirko (Medvedev, Junkov), 28. Špirko (Quin), 55. Anderson (Wandell, Špirko), 63. Junkov (Quint, Medvedev)

Severstaľ Čerepovec: Artemejev (Kasutin) – Serkin, Stašenko, Andersen, Šinin, Čáslava, Popov, Kiselevič – Berdnikov, Bumagin, Klimenko – Antipov, Koviršin, Buchněvič – Bušujev, Videll, Mons – Gimbatov, Fedosejev, Dedunov.
    Spartak Moskva: Glass (Ivanov) – Quint, Sergejev, Vasiljev, Mamkin, Bodrov, Sorokin, Kulik, Megalinskij – Černych, Špirko, Kozlov – Nikulin, Anderson, Junkov – Bobrov, Krutov, Ignašin – Wandell, Nesterov, Medvedev.

Rozhodca: Naumov, Šjenov – Maitak, Proškin