Steven Diez
Steven Diez
1
62 7 1
cz Štvrtok 19.09.2013, 10:12Challenger Štětín - Invest in Szczecin Open (antuka)

To je pro tuto chvíli ode mě všechno, děkuji vám za pozornost a mějte příjemný den. (12:50:04)

Zápas nakonec trval dvě hodiny a 36 minut. Mertl ho měl ale dávno ukončit už ve druhém setu. Tam vedl 4:2 a za stavu 5:4 dokonce 30:0. Nakonec však tiebreak prohrál a zpočátku zaostával i ve třetí sadě. Pak nicméně jeho soupeř neudržel stav 40:15 a bylo po zápase. Mertl se ve čtvrtfinále utká se Španělem Pere Ribou.

Konec zápasu

6:1
    Je dobojováno! Mertl vítězí a postupuje do dalšího kola!

40-15
    Dva mečboly pro českého hráče! Ten tak dost výrazně klepe na čtvrtfinálovou bránu!

30-15
    Opět totiž musel Kanaďan přes druhý servis a Mertl je zase dva míče od výhry.

15-15
    Diez ještě chce oddálit konec zápasu, asi to ale jen tak nepůjde.

15-0
    Míček získává Mertl.

5:1
    Mertl vede 5:1, v klidu potvrdil i druhý brejk.

40-0
    Tři gemboly.

30-0
    Kanonáda českého hráče z prvního podání pokračuje.

15-0
    Další Mertlovo eso!

4:1
    Je hotovo. Mertl jde do vedení 4:1, soupeř proměnil jeho brejkbol dvojchybou.

40-30
    Zatím nebude! Mertl se vzchopil a má brejkbol na 4:1. Pokud ho promění na 99,9% vyhraje.

30-30
    A dokonce vyrovnává stav. Jen aby to nebyl další zlomový moment zápasu!

30-15
    Diez ale ještě bojuje.

30-0
    Vede už 30:0!

15-0
    Mertl chce dorazit soupeře jak jen to jde.

3:1
    Mertl vede 3:1. S velkým přehledem odpodával tuto hru a především na prvním servise je už stoprocentní. Diez se musí rychle vzchopit, jinak z turnaje vypadne.