Žilina – Košice 1:2 (kon.) | Nitra – Poprad 4:2 (kon.) | Martin – Zvolen 2:1 (kon.)
B. Bystrica – Skalica 1:3 (kon.) | Trenčín – Piešťany 6:2 (kon.)
MHA Martin
2:1 (1:0, 1:1 , 0:0)
HKM Zvolen
Utorok 17.09.2013, 17:00Tipos Extraliga (SR)

59:45
    Zvolen v šiestich proti štyrom Martinčanom – 2. min. pre Jaroslava Markoviča za nedovolené bránenie v hre. Diskutabilný zákrok, no Konc sa rozhodol poslať Martinčanov do štyroch. Oddychový čas Martin.

54:41
    A tí sa dopúšťajú ďalšieho priestupku voči pravidlám. 2. min. pre hráčsku lavicu za príliš veľa hráčov na ľade – trest si odsedí Síkela.

50:16
    Hostia teraz zovreli Martin v ich obrannej tretine, no prehnanú aktivitu ukázal Škvaridlo, ktorý dostal 2. min. za hákovanie a Zvolen sa bráni.

39:26
    Zvolen má šancu vyrovnať ešte v druhej tretine. 2. min. pre Ivana Ďatelinku, ktorý zovrel puk v ruke v obrannom pásme Martina.

31:40
    Tlak MHC pokračuje aj v presilovej hre. Podkonický 2. min. za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

25:41
    Strelecký pokus Michala Važana. Potom sme boli svedkami nešetrného zákroku na Jaroslava Markoviča – Jaroslav Hertl použil nedovolene koleno a na ľade sa dlho zvíjal v bolestiach Jaro Markovič.

21:30
    Matejka Lukáš 2. min. podrazenie – a druhá presilovka hostí, teraz môžu Zvolenčania vyrovnať.

10:10
    Tomáš Pokrivčák 2. min. hákovanie, zbytočný útočný faul MT útočníka.

Jozef Čelestiak

Góly a asistencie: 15. Važan (Markovič, Galamboš), 34. Važan (Tupý, Markovič) – 38. Podkonický (Škvaridlo)

MHA Martin: Šúrek (Dzubina) – Tupý, Matejka – Ďatelinka, Novotný – Brcko, Imrich – Fillo, Pacalaj – Važan, Galamboš, Markovič – Jurášek, Beran, Themár – Pokrivčák, Fujerík, Perniš – Dírer, Murček, Žáčik
    HKM Zvolen: Šimko (Cibuľa) – Pokovič, Juraško – Hertl, Hraško – Mucha, Ťavoda – Pichnarčík M., Pospíšil – Baláž, Brabenec, Zuzin Peter – Ďaloga, Podkonický A., Škvaridlo – Sikela, Jurík Milan, Zuzin Lubor – Puliš, Huňady, Čanky

Rozhodca: Konc Daniel – Gavalier Róbert, Tornay Juraj, Martinko Vladimír