Kazaň – Omsk 0:0 (*15:30) | Metallurg Magnitogorsk – Novokuzneck 3:1 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 3:4 (po pr.)
Nižnekamsk – Vladivostok 6:5 (2:1 po s.n.) | Čerepovec – Dinamo Minsk 4:2 (kon.) | Jaroslavľ – Doneck 3:4 (po pr.)
Petrohrad – Záhreb 3:0 (kon.)
SKA Petrohrad
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
KHL Medveščak Záhreb
Pondelok 16.09.2013, 17:30 • Ice Place • KHL

54:43
    Kurtis Foster fauloval a tak majú domáci k dispozícii presilovú hru!

51:27
    Po dlhom čase sa opäť vylučuje. Na trestnú lavicu si na 2 minúty odišiel sadnúť domáci Dmitrij Judin.

34:51
    Teraz budú mať šancu! Na trestnú lavicu odišiel Carle a domáci majú k dispozícii presilovú hru.

31:55
    Vylučuje sa na domácej strane. Chudinov dostal za úder do hlavy 2 minúty +10 minút a do konca stretnutia!

08:41
    Hraj je prerušená a prichádza prvé vylúčenie na strane Petrohradu.Anton Burdasov je vylúčený na 2 minúty.

04:28
    Opäť sa bude vylučovať na strane hostí. Na trestnú lavicu odchádza Jessiman za sekanie.

01:53
    Domáci si zahrajú presilovú hru, na trestnú lavicu odchádza Carle.

Martin Platko

Góly a asistencie: 4. Kalinin (Rjasenskij), 39. Červenka, 55. Kalinin (Rjasenskij, Martensson)

SKA Petrohrad: Salák (Korobov) – Alexandrov, Čudinov, Kalinin, Rjasenskij, Semjonov, Judin – Mortensson, Thoresen, Červenka – Ketov, Burdasov, Šipačjov – Tichonov, Kučerjavenko, Panarin – Ponikarovskij, Makarov, Sigarjov
    KHL Medveščak Záhreb: Brust (Vasiljevič) – Švarný, Foster, Letang, Waugh, Carle, Martinovič, – Cheechoo, Murley, Willsie – Thomas, Vesce, Jessiman – Walker, Murray, Bjorkstrand – Perkovič, Kane, Glumac, Koren

Rozhodca: Bulanov, Ronn – Gordenko, Tomilov