Omsk – A. Mytišči 4:3 (kon.) | Barys – Petrohrad 2:5 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čerepovec 3:1 (kon.)
Jekaterinburg – Jaroslavľ 0:4 (kon.) | Kazaň – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Novgorod – Nižnekamsk 0:2 (kon.)
Viťaz – Ufa 2:3 (kon.) | S.Moskva – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | Doneck – Riga 2:4 (kon.)
Dinamo Minsk – Lev 1:3 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Neftechimik Nižnekamsk
Štvrtok 12.09.2013, 17:00KHL

58:05
    Rozhodcovia majú čo robiť aby emócie na ľade upokojili! Paršin si dokonca dovolil strčiť do jedného z arbitrov, za čo dostáva osobný trest a okamžite smeruje do šatní.

54:33
    Dlhé diskusie z domácej strany priniesli veľmi prekvapivé rozhodnutie! Denisov z lavice hanby odchádza, nahradí ho dokonca hosťujúci Cibák.

54:33
    Denisov oslabí Novgorod. Previnil sa podrazením.

50:18
    Chomickij dostáva za nešportový zákrok 5 minút + DKZ.

49:20
    Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za hru vysokou hokejkou Žarkov. Domáci sa budú brániť.

31:26
    Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty Chomickij. Previnil sa hákovaním, Torpedo sa teda bude musieť brániť.

21:00
    Vylúčenie na domácej strane. Chomickij si odpyká dve minúty na trestnej za vrazenie na mantinel.

17:06
    Tentokrát sa už ale situácia bez trestu nezaobíde. Vitalij Šulakov sa previnil hákovaním a odchádza na trestnú lavicu. Nižnekamsk tak dáva súperovi skvelú príležitosť na vyrovnanie ešte pred prestávkou.

01:15
    Vzápätí vidíme vylúčenie na domácej strane. Gólový strelec Ščitov putuje na trestnú lavicu za hákovanie.