Ústí n/L – Drážďany 6:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Milevsko 3:1 (kon.) | Slavia – Lev 3:1 (kon.)
Beroun – Regensburg 6:3 (kon.) | Písek – Příbram 6:2 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
HC Milevsko 1934
cz Streda 04.09.2013, 18:00 • Zimní stadion Jana Marka • Prípravný zápas

53:36
    Jan Štěpán dvě minuty za nedovolené bránění.

50:01
    Držení, dvě minuty pro Milana Čunáta, když si dlouho podržel Davida Kupce.

39:04
    Hradecká čtyřka operovala ve třetině Milevska, Jasečko měl na holi slušnou šanci, ale další dvě minuty na obou stranách, Milan Čunát na straně hostů, na straně Vajgaru Jiří Bárta, oba za hrubost.

38:17
    Marek Vaniš dvě minuty za sekání, na druhé straně dvě minuty za hrubost pro Iva Nováka.

24:00
    Josef Mazanec dvě minuty za nedovolené bránění.

19:09
    Josef Klement dvě minuty za vražení na hrazení.

10:54
    Budějovická lajna motala hostům hlavu a Milan Čunát podrazil Jiřího Bártu.

06:28
    Kupec zpoza branky našel Kolaříka, který sice nedal, ale hosté si počínali nedovoleně, Jiří Fořt dvě minuty za hrubost.

03:18
    Voříšek se dral mezi hostující beky, Maroš Jakič dvě minuty podražení.

Jan Wirkner

Góly a asistencie: 2. Dvořák (Maryška), 18. Bárta (Vaniš), 49. Ferebauer (Vaniš) – 23. Vejchoda (Heřmánek)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Kůdela – Jasečko, Tržil, Kolařík, Klement, Štěpán, Procházka, Popelka, Kohút – Mazanec, Voříšek, Glabazňa, Maryška, Kupec, Dvořák Marek, Bárta, Vaniš, Ferebauer, Jasanský, Záhora, Tomšík.
    HC Milevsko 1934: Pipek, Lehečka – Hamerle, Urbanec, Hlinka, Štych, Sýbek, Homolka, Čunát, Dvořák Marcel, Fořt, Vejchoda, Novotný, Jakič, Bartůněk, Novák, Heřmánek, Sumerauer, Drda, Nevolný, Pouch.

Rozhodca: Hamr – Vaňásek, Erben