Ústí n/L – Drážďany 6:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Milevsko 3:1 (kon.) | Slavia – Lev 3:1 (kon.)
Beroun – Regensburg 6:3 (kon.) | Písek – Příbram 6:2 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
HC Milevsko 1934
cz Streda 04.09.2013, 18:00 • Zimní stadion Jana Marka • Prípravný zápas

Vajgar přidal v třetí třetině jednu branku z hole Jiřího Ferebauera a vítězí tak v poměru 3:1. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:01:34)

60:00

58:27
    Voříšek vytvořil šanci Záhorovi, který však z bezprostřední blízkosti Lehečku nepokořil.

57:03
    Bárta s Vanišem v brejku, ale Lehečka odolal.

56:07
    Josef Urbanec mířil jen doprostřed brány, kde byl připraven Hynek Kůdela.

55:36

55:03
    Marcel Dvořák z ostrého úhlu nemířil nejlíp, Vajgar poté vyhazuje ze třetiny.

54:03
    Milevský icing.

53:45
    Procházka okamžitě vyhazuje.

53:36
    Jan Štěpán dvě minuty za nedovolené bránění.

52:38
    Kupec v šanci nad.

52:02

51:25
    Milevsko se srdnatě brání.

50:25
    Procházkovo nahození Lehečka nedržel, ale Vanišův bekend už milevský brankář měl.

50:01
    Držení, dvě minuty pro Milana Čunáta, když si dlouho podržel Davida Kupce.

49:31
    Josef Mazanec těsně nad Lehečkovu branku, po další střele hostující brankář raději přerušil hru.

48:24
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Marek Vaniš vytáhl svým pohybem za brankou Lehečku ze základního postoje, přihrál před prázdnou branku Milevska a JIŘÍ FEREBAUER měl jednoduchou úlohu. Asistence Marek Vaniš.

47:24
    Kupec dopravil švihem puk do branky, sudí ho však neviděli a tudíž neuznali.

46:15
    Kůdela se nenudí, hosté střílí z každé pozice.

45:48
    Jasečkovo nahození po vyhraném vhazování nikdo netečoval a Lehečka neměl žádnou práci.

45:35
    Vaniš se hezky uvolnil přes obránce, ale nemířil přesně.

44:46
    Po sérii nepřesností na obou stranách Kůdela raději přerušil hru.

43:47
    Voříšek po spolupráci celé formace příklepem jen do brankáře.

42:59
    Urbanec zahrozil jeden na jednoho, Bárta oplácel podobnou mincí na druhé straně.

42:14
    Vaniš to zkoušel po pasu Kupce zpoza branky.

40:35
    Heřmánek dotíral u levé tyče hradecké branky.

40:18
    Oba týmy jsou kompletní.

40:01

Druhá třetina byla o něco vyrovnanější, hosté dokázali ve 23. minutě Petrem Vejchodou snížit na rozdíl jediné branky. Třetí dějství začne přibližně v 19:32.

40:00

39:04
    Hradecká čtyřka operovala ve třetině Milevska, Jasečko měl na holi slušnou šanci, ale další dvě minuty na obou stranách, Milan Čunát na straně hostů, na straně Vajgaru Jiří Bárta, oba za hrubost.

38:17
    Marek Vaniš dvě minuty za sekání, na druhé straně dvě minuty za hrubost pro Iva Nováka.

37:16
    Sumerauer měl na holi vyrovnání, jeho bekend pohotově lapil Hynek Kůdela.

36:43
    Propagační střela Jakuba Hamerleho.

35:51
    Václav Pouch měl slušnou příležitost po drobném zaváhání Daniela Záhory, ale puk skončil vysoko nad brankou Vajgaru.

34:38
    Procházka kroužil kolem branky, Ferebauer se svojí dorážkou neuspěl.

34:01
    David Homolka prověřil Kůdelovu pozornost. Na druhé straně zase Vaniš tu Lehečkovu.

31:43
    Budějovická formace motala hostům hlavu a do toho pálil od modré Procházka. Lehečka měl tentokrát štěstí.

31:11
    Teď zase domácí byli aktivnější, jenže pumelice Štěpána a Procházky k úspěchu nevedly.

30:16
    Heřmánek řídí útočné manévry hostů.

28:53
    Tržil trefil vnější konstrukci branky, jen to cinklo.

28:47
    Marek Vaniš si nabruslil mezi kruhy, jeho bekend však neměl potřebnou razanci.

27:18
    Hradecký icing. Tempo domácích trochu opadá.

27:04
    Aleš Nevolný byl na konci rychlé akce hostů, Kůdela lapil jeho střelu do své náruče.

25:57
    Daniel Bartůněk pálil po přihrávce zpoza branky, nedal. Vajgar je kompletní.

24:48
    Kolařík vyhazuje. To samé o pár vteřin později Robert Procházka.

24:00
    Josef Mazanec dvě minuty za nedovolené bránění.

23:18
    Milevsko ožilo, před Kůdelou dotíral Fořt, ale hradecký brankář měl puk ve své moci.

22:10
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    V ponechané výhodě využili hosté zmatků v hradeckých zadních řadách. Za Kůdelova záda se trefil PETR VEJCHODA, asistence Jiří Heřmánek.

21:10

20:52
    Jasečko vyhazuje.

20:21
    Kůdela chytá Drdův pokus, hosté mají ještě 47 vteřin početní výhody.

20:01

Územní převaha Vajgaru byla v první třetině více než patrná. Hosté měli dvě šance, jednou trefili tyčku, poté Ivo Novák neuspěl v brejku. Domácí otevřeli skóre hned ve druhé minutě, kdy se po Maryškově pasu prosadil kapitán Marek Dvořák a dvě minuty před koncem přidal druhou dnešní trefu Jiří Bárta. Druhá třetina začne přibližně v 18:44.

20:00

19:09
    Josef Klement dvě minuty za vražení na hrazení.

18:30
    Vpoříšek s Glabazňou v brejku dvou na jednoho, druhý jmenovaný trefil pouze levé rameno hostujícího brankáře.

18:05
    Nahození Marcela Dvořáka končí sraženo v ochranné síti.

17:44
    JIŘÍ BÁRTA na druhý pokus z bezprostřední blízkosti překonal Víta Lehečku nad lapačku. Asistence Marek Vaniš.

15:42
    Glabazňa si zkušeně položil Lehečku a pak trestuhodně minul.

14:45
    Ivo Nováka vychytal v sólo brejku Hynek Kůdela.

13:34
    Tlak Vajgaru pokračuje i při hře pět na pět, Marek Dvořák v nepřehledné situaci jen o fous minul branku. Puk jen prosvištěl brankovištěm.

12:56

11:45
    Vajgar sice zlobí Milevské, ale zatím z toho není kdovíjaký přesilovkový tlak.

10:54
    Budějovická lajna motala hostům hlavu a Milan Čunát podrazil Jiřího Bártu.

10:17
    Vaniš se probil před branku, ale Lehečka se štěstím odolal.

08:56
    Hosté v brejku dvou na jednoho, ale prudký pas Aleš Novotný nezpracoval.

08:28

08:23
    Dvě nahození Jana Štěpána skončily u Víta Lehečky.

08:03
    Pěkná hradecká kombinace, na jejímž konci Ferebauer nepřelstil Lehečku.

07:25
    Urbanec prověřil při vlastním oslabení Hynka Kůdelu. První vážnější zákrok domácího brankáře.

06:28
    Kupec zpoza branky našel Kolaříka, který sice nedal, ale hosté si počínali nedovoleně, Jiří Fořt dvě minuty za hrubost.

06:17
    Lehečka vleže na poslední chvíli zasáhl holí... po icingu se vše vrací před branku Milevska.

05:59
    Glabazňa mohl jet sám na Lehečku, byl však v těsném ofsajdu.

05:20

04:50
    Bárta v šanci, jeden z hostů mu připravenou holí nedovolil zakončit.

04:12
    Hosté se zatím s přehledem brání.

03:18
    Voříšek se dral mezi hostující beky, Maroš Jakič dvě minuty podražení.

02:39
    Nahození Michala Štycha od modré trefilo tyčku!

02:29
    Václav Pouch pálil na druhé straně, ale Kůdela byl dobře postaven proti jeho střele.

01:24
    Lukáš Maryška zavezl puk podél mantinelu, předložil jej před branku MARKU DVOŘÁKOVI, který poměrně snadno překonává Víta Lehečko střelou na lapačku. Asistence Lukáš Maryška.

00:59
    Jasečkovi se vůbec nepovedla rozehrávka a máme tu druhý icing domácích.

00:33
    Glabazňa těsně vedle.

00:13
    První hradecký icing.

00:01

Do branky hostů se staví Vít Lehečka, do té hradecké Hynek Kůdela.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Kůdela – Jasečko, Tržil, Kolařík, Klement, Štěpán, Procházka, Popelka, Kohút – Mazanec, Voříšek, Glabazňa, Maryška, Kupec, Dvořák Marek, Bárta, Vaniš, Ferebauer, Jasanský, Záhora, Tomšík.

HC Milevsko 2010: Pipek, Lehečka – Hamerle, Urbanec, Hlinka, Štych, Sýbek, Homolka, Čunát, Dvořák Marcel, Fořt, Vejchoda, Novotný, Jakič, Bartůněk, Novák, Heřmánek, Sumerauer, Drda, Nevolný, Pouch.

Rozhodčí: Hamr – Vaňásek, Erben .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Wirkner

Góly a asistencie: 2. Dvořák (Maryška), 18. Bárta (Vaniš), 49. Ferebauer (Vaniš) – 23. Vejchoda (Heřmánek)

Rozhodca: Hamr – Vaňásek, Erben