Trenčín – Martin 3:2 (3:2 po s.n.) | Trnava – Ferencvároš TC 3:0 (kon.) | Kladno – Beroun 3:1 (kon.)
Jihlava – Třebíč 2:0 (kon.) | Lev – Mníchov 10:5 (kon.) | Motor ČB – Krasnojarsk 1:5 (kon.)
Havířov – Šumperk 6:2 (kon.) | Nové Zámky – Orange 20 3:4 (kon.) | Přerov – Vsetín 7:0 (kon.)
Ústí n/L – Litvínov 3:1 (kon.) | Slavia – Znojmo 4:3 (kon.) | Berani Zlín – Vítkovice 2:3 (kon.)
Benátky n/J – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Prostějov – Břeclav 7:0 (kon.) | Pelhřimov – High1 4:6 (kon.)
Žďár n/S – Technika Brno 5:5 (kon.) | K. Vary – Sterzing 6:3 (kon.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
Berani Zlín
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
cz Štvrtok 22.08.2013, 18:00 • ZS Luďka Čajky • Prípravný zápas

51:50
    Vyloučen je Michael Vandas (VIT) 2 minutami za hákování. Šance pro Berany k vyrovnání.

45:10
    Nyní jsme mohli shlédnout zhruba tříminutovou pasáž, kdy se nepřerušovalo.

32:16
    Vítkovičtí hráli chvíli v šesti a rozhodčí si toho okamžitě všimli. 2 minuty za vítkovickou lavičku odsedí Ondřej Šedivý (VIT)

25:52
    První vyloučení v dnešním utkání na straně domácích. Antonín Honejsek (ZLN) 2 minuty za hákování.

21:43
    Vyloučen je za krosček Karol Sloboda (VIT)

17:23
    Michal Barinka (VIT) 2 minuty za krosček.

8:14
    Petr Punčochář (VIT) 2. min za hákování.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 10. Marušák (Leška, Balaštík), 51. Kubiš (Melenovský, Buchta) – 13. Burger (Vandas, Valčák), 39. Kolouch (Šedivý, Kucsera), 48. Stehlík

Berani Zlín: Štůrala (Kašík) – Buchta, Řezníček, Tesařík, Horák, Matějíček, Zámorský, Marušák, Urbanec – Köhler, Melenovský, Leška – Holík, Honejsek, Okál – Čajánek, Kubiš, Veselý – Čech, Ondráček, Balaštík.
    HC Vítkovice Ridera: Šindelář (Málek) – Punčochář, Barinka, Sloboda, Kudělka, Stehlík, Bail, Kovář, Dudáš – Valčák, Burger, Szturc – Huna, Roman, Svačina – Vandas, Húževka, Strapáč – Šedivý, Kolouch, Kucsera.