Sevilla – Atlético Madrid 1:3 (kon.) | Rayo Vallecano – Elche 3:0 (kon.) | Vigo – Espanyol 2:2 (kon.)
Almería – Villarreal 2:3 (kon.)
UD Almería
2:3 (1:0)
Villarreal CF
Pondelok 19.08.2013, 22:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Španielska LaLiga

86
    Villarreal dal gól! Perfektný a hlavne rýchly obrat hostí, ktorí v priebehu pár minút vyrovnali a následne idú aj do vedenia. Druhý gól v dnešnom zápase si pripisuje JONATHAN PEREIRA, ktorý nastúpil do zápasu v druhom polčase.

83
    Villarreal dal gól! Vyrovnanie nakoniec prišlo v tom pravom čase. Do konca zápasu je ešte niekoľko minút a zápas dostane ďalší náboj. Útok po pravej strane a prihrávka pred bránu, kde presne zakončil G. DOS SANTOS.

74
    Almería dala gól! Znovu sa do pozornosti dostal RODRIGO RODRI, ktorý dostal perfektnú prihrávku za obranu a pred samotným brankárom si iba spracoval loptu a napálil k ľavej tyči.

65
    Villarreal dal gól! Hostia sa po istom čase teda dočkali vyrovnania a tešia sa aj prítomní fanúšikovia na tribúne. O všetkom mal zásluhu útok po pravej strane, kolmica za obranu a zakončenie JOHATANA PEREIRU, ktorý sa iba pred pár sekundami dostal na ihrisko.

39
    Almería dala gól! Úvodný gól stretnutia prišiel pred pár sekundami, keď rýchla akcia domáceho tímu bola zavŕšená gólom LOZANA RODRIGA, ktorý však iba doťukol loptu po skvelej prihrávke z pravej strany.