Cecchinato – Mertl 2:1 (kon.) | Pashanski – Veselý 0:2 (kon.)
1
6 2 4
cz Utorok 06.08.2013, 17:06Challenger San Marino (antuka)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. Na počtenou. (19:20:50)

A je dobojováno. Sledovali jsme hodně vyrovnané utkání, které nakonec zvládl lépe Marco Cecchinato, který porazila Jana Mertla 2:1 na sety a postoupil do druhého kola.

V první sadě se hrálo o každý míček a k vidění bylo několik brejků. Jan Mertl se dostal do vedení 5:4 a šel podávat na vítězství v první sadě. Podání si udržel a nakonec se dostal do vedení 1:0 na sety.

Do druhého setu ale vstoupil lépe Marco Cecchinato, který se dostal do vedení 4:1. Jan Mertl sice bojoval, ale nakonec ještě o jedno podání přišel a druhou sadu prohrál 2:6.

Na začátku třetího setu bylo k vidění několik brejků, ale nakonec byl stav 4:4. Marco Cecchinato si své podání udržel a dostal se do vedení 5:4. Jan Mertl nezvládl rozhodující gem, ve kterém ztratil podání a nakonec tedy celý zápas prohrál.

Konec zápasu

6:4
    V tomto rozhodujícím gemu si nakonec Jan Mertl neudržel své podání a třetí set prohrál 4:6. Do dalšího kola tak postupuje italský tenista.

40-30
    První mečbol dokázal český tenista odvrátit a zápas pokračuje.

40-15
    Marco Cecchinato má dva mečboly!

30-15
    Důležitou výměnu vyhrál Jan Mertl.

30-0
    Italského tenistu dělí dva míčky od vítězství!

15-0
    Do tohoto důležité gemu vstoupil lépe Marco Cecchinato, který získal úvodní fiftýn.

5:4
    Konec přestávky, podávat bude Jan Mertl.

5:4
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:4
    I přes menší problémy si nakonec Marco Cecchinato své podání udržel a od vítězství ho dělí jeden gem. Na podání ale půjde Jan Mertl.

A-40
    Marco Cecchinato má výhodu.

40-40
    Mertl ale srovnal na shodu.

40-30
    Marco Cecchinato vyhrál třetí výměnu v řadě a má gembol.

30-30
    Další fiftýn pro mladého italského tenistu, po třiceti.

15-30
    Důležitý míček získal Marco Cecchinato.

0-30
    No vida. Další míček putuje na konto Jana Mertla, který to má skvěle rozehraný.

0-15
    Mertl vstoupil do devátého gemu výborně a vyhrál první výměnu.

4:4
    Ani Jan Mertl neměl na podání žádné problémy a svůj servis si v pohodě udržel. Je tedy srovnáno a je jasné, že konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.