Cecchinato – Mertl 2:1 (kon.) | Pashanski – Veselý 0:2 (kon.)
1
6 2 4
cz Utorok 06.08.2013, 17:06Challenger San Marino (antuka)

6:4
    V tomto rozhodujícím gemu si nakonec Jan Mertl neudržel své podání a třetí set prohrál 4:6. Do dalšího kola tak postupuje italský tenista.

40-15
    Marco Cecchinato má dva mečboly!

2:1
    Výborně! Jan Mertl to nakonec zvládl a vzal si zpět své prohrané podání.

30-40
    A ten získal český tenista, který má brejkbol!

2:0
    Tak to je obrovská komplikace pro českého tenistu. Ten vedl v tomto gemu už 40:0, ale nakonec své podání ztratil a Marco Cecchinato jde do trháku.

A-40
    Další brejkbol pro mladého tenistu z Itálie.

A-40
    Marco Cecchinato vyhrál čtvrtou výměnu v řadě a má brejkbol!

6:2
    Tento gem Jan Mertl vůbec nezvládl a nakonec si své podání neudržel. Marco Cecchinato tedy vyrovnává na 1:1 a o postupujícím rozhodne poslední možná sada, která začne za několik málo minut.

A-40
    Italský tenista má první setbol!

40-A
    Další brejkbol pro českého tenistu.

40-A
    Jan Mertl má třetí brejkbol v tomto gemu!

15-40
    Jan Mertl má dva brejkboly!

2:0
    Další fiftýn pro Itala, který vstoupil do druhého setu skvěle a hned v úvodu bere českému hráči podání a jde do trháku.

40-15
    Marco Cecchinato má dva brejkboly!

4:6
    Český tenista zvládl skvěle koncovku první sady a nakonec tento set získal a jde tedy do vedení. Uvidíme, co tenisté předvedou ve druhém setu, který začne za malý okamžik.

0-40
    Nyní už pouze jeden. Jan Mertl má tři setboly!

4:5
    Skvěle! Jan Mertl vzal svému soupeři další podání a jde do trháku. Navíc půjde podávat na vítězství v prvním setu!

40-A
    Český tenista má druhý brejkbol v tomto gemu!

30-40
    A ten nakonec získal Jan Mertl, který má brejkbol!

4:4
    Jenže tentokrát byl úspěšnější Marco Cecchinato, který si bere zpět své prohrané podání a srovnává stav prvního setu.

40-0
    Tak to nevypadá dobře. Marco Cecchinato má tři brejkboly!

3:4
    Výborně! Český tenista si s brejkbolem poradil o poznání lépe než před chvíli Marco Cecchinato a bere svému soupeři podání. Jan Mertl udělal velký krok k zisku první sady.