Podgorica – Senica 2:2 (kon.) | Göteborg – Trenčín 0:0 (kon.) | Ljubljana – Žilina 3:1 (kon.)
IFK Göteborg
0:0 (0:0)
AS Trenčín
Štvrtok 18.07.2013, 19:00 • Olympia, Helsingborg, Švédsko • Európska liga

90+2
    V druhej nadstavenej minúte faul Adiho a žltá karta pre tohto trenčianskeho hráča.

78
    Druhé striedanie slovenského celku, so hrou sa rozlúči William, nahradí ho Ďuriška.

78
    J.Johansson mohol otvoriť stav stretnutia, zabránil mu v tom vynikajúci Volešák.

74
    Zakončoval kapitán Hysén, Volešák stále drží svoj tím nad vodou!

71
    Strieda i Trenčín, Mondeka vymení Mazan.

70
    Veľkú šancu mal kapitán domácich, Hysén, ktorý sa dostal do zakončenia. Trenčania môžu opäť ďakovať Volešákovi, ktorý predviedol zákrok.

63
    Vo veľkej šanci Fanendo Adi, predviedol sa ale brankár Alvbage!

60
    Po hodine hry vidíme prvé striedanie na domácej strane, v hre končí Larsson, nahradí ho Sobralense.

43
    Ďalšia veľká šanca domácich! Goteborg išiel do útoku vo dvojici, Vibe prihrával do behu Hysénovi, pred ktorým sklzom zasiahol Ramón, následná strela od Hyséna bola tečovaná na roh.

42
    Pozor na brejk hostí, z rohu šestnástky ideálne vypálil A.Johansson, ktorý poriadne vyprášil rukavice brankárovi Trenčína! Nasleduje roh.

40
    Tak konečne sa žltá karta ušla i domácim, vidí ju A.Johansson, ktorý pred pár minútami zostrelil Mondeka, teraz si trúfol na Čögleya.

39
    Veľká šanca Trenčína zostáva nevyužitá! Holúbek zachytil rozohrávku, hostia išli do prečíslenia 2 na 1, prihrávka na rozbehnutého Adiho bola ale katastrofálna, to treba priznať. Kým sa Fanendo dostal k lopte, domáci sa stihli vrátiť.

17
    Ale teraz to už pred Volešákom horelo! Po strele z hranice vápna, ktorú vyrazil Volešák, dorážal do prázdnej brány Larsson, ktorý však trafil žrď! Vzrušenie je zbytočné, postranný rozhodca dodatočne ukazuje ofsajd.

16
    Rozhodca píska ďalší faul, i keď tento verdikt hlavný rozhodca mohol pustiť. Holúbek dostal zaň žltú kartu, pravdepodobne išlo o šlapák.

10
    Veľká rana pre Trenčín! Mazáň sklzom zastavil rozbehnutého útočníka a za tento faul vidí červenú kartu!

4
    Prvá vážnejšia šanca prišla v 4. minúte! Na hrane vápna predĺžil loptu Haglund pätičkou na rozbehnutého Vibeho, ktorý vletel do vápna, no jeho strelecký pokus obranca zblokoval a Volešák si pre loptu radšej zbehol.