Birnerová – Hercogová 0:2 (kon.) | Plíšková – Strýcová 0:2 (kon.)
Beguová – Voráčová 0:2 (kon.) | Pfizenmaierová – Plíšková 2:0 (kon.)
Karolína Plíšková
0
5 5
cz Utorok 09.07.2013, 18:04WTA Palermo - 35° Palermo Ladies Open (antuka)

Češka byla v prvním setu lepší, ale nedokázala využít ani jeden z osmi brejkbolů. Němka využila hned ten první a za stavu 5:5 vzala Plíškové podání, které vzápětí potvrdila ziskem první sady. Na začátku druhého setu se nejprve Plíšková dostala do vedení 2:0, ale Pfizenmaierová si hned vzápětí vzala ztracené podání zpět. Poté se obě tenistky dlouho drželi, jenže opakovala se situace z první sady, kdy za stavu 5:5 neudržela Češka svoje podání. Vzápětí pak německá tenistka využila třetí mečbol. Po Kristýně Plíškové se tak s turnajem loučí i její sestra Karolína. Německé tenistce gratuluje a u dalšího textového onlinu se těší Tomáš Lysý. (19:58:37)

Konec zápasu

7:5
    A ten už česká tenistka neodvrátila. Z postupu do 2. kola (osmifinále) se tak raduje blonďatá německá tenistka.

A-40
    Jenže ta má vzápětí mečbol číslo 3.

40-40
    Plíšková bojuje jako tygřice. Získává tuto dlouhou výměnu a maže i druhý mečbol Pfizenmaierové.

40-30
    Plíšková ještě bojuje, první mečbol odvrací.

40-15
    Dva mečboly pro Němku.

30-15
    Pfizenmaierová je výrazně blíž vítězství, od kterého jí děli dva získané míče.

15-15
    Nyní ji ale napravuje a srovnává stav dvanácté hry druhého setu.

6:5
    Druhý set již trvá stejně dlouho jako ten první: 54 minut.

6:5
    Bohužel pro českou tenistku, je to tak. Stejně jako v prvním setu prohrává Plíšková v jedenácté hře svoje podání a Pfizenmaierová bude opět podávat na vítězství. Ne však na vítězství v prvním setu jako před zhruba hodinou, ale na vítězství v celém zápase.

A-40
    Německá tenistka má jubilejní desátý brejk tohoto zápasu. Pokud ho vyžije, bude velmi blízko vítězství.