Senec – Ružiná 4:1 (kon.) | Opava – Karviná 1:1 (kon.) | Vlašim – Bohemians 1:2 (kon.)
Dukla Praha – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Bardejov – R. Sobota 5:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Šaľa 2:1 (kon.)
Zabrze – Ružomberok 0:0 (kon.) | Ružiná – R. Sobota 3:2 (kon.) | Trenčín – Brno 0:1 (kon.)
Znojmo – Trnava 2:0 (kon.) | Nitra – Sigma Olomouc 1:5 (kon.) | Senec – Bardejov 2:1 (kon.)
Rapid Viedeň – Žilina 0:0 (kon.) | Trenčín – Brno 1:1 (kon.)
FK Baník Ružiná
3:2 (2:0)
MŠK Rimavská Sobota
Sobota 29.06.2013, 15:00Prípravný zápas

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 15:00.

Príjemné popoludnie, vážení priatelia dobrého futbalu. Vítam vás pri sledovaní zápasu o 3.miesto na 33. ročníku Memoriálu Š.Hronca, v ktorom sa stretnú porazené tímy z dopoludňajších zápasov a to Rimavská Sobota a Ružiná. V prvom rannom zápase podľahla Ružiná Sencu 1:4 a Rimavská Sobota následne prehrala s Bardejovom vysoko 1:5. Zápas o 3.miesto sa začína o 15:00, k sledovaniu vás srdečne pozývajú z miest komentátorov Filip Kubaliak a Dávid Švec.

1
    Stretnutie práve začalo.

23
    Ružiná dala gól! Ružiná sa v boji o tretie miesto ujíma vedenia. Šťastným strelcom je KOČIŠ.

41
    Ružiná dala gól! Baník Ružiná zvyšuje svoj náskok, strelcom druhého gólu je ŠTAJER.

Prvý polčas skončil.

Po prvom polčase vedie Baník Ružiná nad MŠK Rimavská Sobota 2:0 a je na najlepšej ceste získať na dnešnom turnaji tretie miesto. Druhý polčas sa začne približne o 15:55.

46
    Začal druhý polčas.

52
    Ružiná dala gól! Ružiná pravdepodobne definitívne láme odpor Rimavskej Soboty, tretí gól strieľa RÓBERT JENDRIŠEK.

74
    Rimavská Sobota dala gól!
    Rimavská Sobota sa ešte snaží zdramatizovať zápas, VARGIC znižuje na 1:3.

75
    A je to tu. Rimavská Sobota sťahuje na 2:3 a úspešným strelcom je opäť VARGIC.

Vážení priatelia, po napínavom závere zápasu získava tretie miesto napokon predsalen Baník Ružiná. Gratulujeme a ďakujeme za pozornosť. Zároveň vás pozývame k sledovanie finále Memoriálu Š. Hronca v ktorom proti sebe nastúpi Senec a Bardejov. Z miest komentátorov sa s vami lúči Filip Kubaliak a Dávid Švec. (16:34:26)