Senec – Ružiná 4:1 (kon.) | Opava – Karviná 1:1 (kon.) | Vlašim – Bohemians 1:2 (kon.)
Dukla Praha – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Bardejov – R. Sobota 5:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Šaľa 2:1 (kon.)
Zabrze – Ružomberok 0:0 (kon.) | Ružiná – R. Sobota 3:2 (kon.) | Trenčín – Brno 0:1 (kon.)
Znojmo – Trnava 2:0 (kon.) | Nitra – Sigma Olomouc 1:5 (kon.) | Senec – Bardejov 2:1 (kon.)
Rapid Viedeň – Žilina 0:0 (kon.) | Trenčín – Brno 1:1 (kon.)
FK Baník Ružiná
3:2 (2:0)
MŠK Rimavská Sobota
Sobota 29.06.2013, 15:00Prípravný zápas

Vážení priatelia, po napínavom závere zápasu získava tretie miesto napokon predsalen Baník Ružiná. Gratulujeme a ďakujeme za pozornosť. Zároveň vás pozývame k sledovanie finále Memoriálu Š. Hronca v ktorom proti sebe nastúpi Senec a Bardejov. Z miest komentátorov sa s vami lúči Filip Kubaliak a Dávid Švec. (16:34:26)

75
    Rimavská Sobota dala gól!
    A je to tu. Rimavská Sobota sťahuje na 2:3 a úspešným strelcom je opäť VARGIC.

74
    Rimavská Sobota sa ešte snaží zdramatizovať zápas, VARGIC znižuje na 1:3.

52
    Ružiná dala gól! Ružiná pravdepodobne definitívne láme odpor Rimavskej Soboty, tretí gól strieľa RÓBERT JENDRIŠEK.

46
    Začal druhý polčas.

Po prvom polčase vedie Baník Ružiná nad MŠK Rimavská Sobota 2:0 a je na najlepšej ceste získať na dnešnom turnaji tretie miesto. Druhý polčas sa začne približne o 15:55.

Prvý polčas skončil.

41
    Ružiná dala gól! Baník Ružiná zvyšuje svoj náskok, strelcom druhého gólu je ŠTAJER.

23
    Ružiná dala gól! Ružiná sa v boji o tretie miesto ujíma vedenia. Šťastným strelcom je KOČIŠ.

1
    Stretnutie práve začalo.

Príjemné popoludnie, vážení priatelia dobrého futbalu. Vítam vás pri sledovaní zápasu o 3.miesto na 33. ročníku Memoriálu Š.Hronca, v ktorom sa stretnú porazené tímy z dopoludňajších zápasov a to Rimavská Sobota a Ružiná. V prvom rannom zápase podľahla Ružiná Sencu 1:4 a Rimavská Sobota následne prehrala s Bardejovom vysoko 1:5. Zápas o 3.miesto sa začína o 15:00, k sledovaniu vás srdečne pozývajú z miest komentátorov Filip Kubaliak a Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 15:00.