Senec – Ružiná 4:1 (kon.) | Opava – Karviná 1:1 (kon.) | Vlašim – Bohemians 1:2 (kon.)
Dukla Praha – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Bardejov – R. Sobota 5:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Šaľa 2:1 (kon.)
Zabrze – Ružomberok 0:0 (kon.) | Ružiná – R. Sobota 3:2 (kon.) | Trenčín – Brno 0:1 (kon.)
Znojmo – Trnava 2:0 (kon.) | Nitra – Sigma Olomouc 1:5 (kon.) | Senec – Bardejov 2:1 (kon.)
Rapid Viedeň – Žilina 0:0 (kon.) | Trenčín – Brno 1:1 (kon.)
Partizán Bardejov
5:1 (2:1)
MŠK Rimavská Sobota
Sobota 29.06.2013, 11:00Prípravný zápas

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 11:00.

Príjemný dobrý deň, vážení športový priatelia, vítame vás pri sledovaní druhého dnešného zápasu Memoriálu Š.Hronca, v ktorom sa stretnú tímy Bardejova a Rimavskej Soboty. V prvom dnešnom zápase porazil Senec Ružinú 4:1. Zápas Bardejov – Rimavská Sobota sa začne už o pár minút, z miest komentátorov vás ho pozývajú sledovať Filip Kubaliak a Dávid Švec.

1
    Stretnutie práve začalo.

14
    Bardejov dal gól! Bardejov otvára skóre stretnutia, autorom gólu je ANDRIČ.

27
    Rimavská Sobota dala gól!
    Rimavská Sobota vyrovnáva stav zápasu na 1:1, strelcom gólu je SIHELSKÝ.

34
    Bardejov dal gól! Bardejov znovu nakláňa misky váh na svoju stranu, LUKÁŠ ZÁPOTOKA strieľa gól na 2:1 pre Bardejov.

Prvý polčas skončil.

Skončil sa prvý polčas druhého dnešného zápasu na Memoriále Š.Hronca. Bardejov má zatiaľ nakročené do finále, pretože vedie nad Rimavskou Sobotu 2:1. Druhý polčas sa začne približne o 12:05.

46
    Začal druhý polčas.

51
    Bardejov dal gól! Bardejov zvyšuje svoje vedenie na 3:1, keď nariadenú penaltu premieňa LUKÁŠ ZÁPOTOKA.

57
    Bardejov dal gól! Bardejov strieľa štvrtý gól v dnešnom stretnutí, úspešným strelcom je VLADISLAV PALŠA.

74
    Bardejov dal gól! Bardejov strieľa i piaty gól, ktorého autorom je CUPRIŠIN.

Vážení športoví priatelia, skončil sa i druhý dnešný zápas Memoriálu Š. Hronca, v ktorom Bardejov porazil Rimavskú Sobotu vysoko 5:1 a stáva sa tak druhým finalistom. Nás čaká o 15:00 zápas o tretie miesto, v ktorom sa stretne MŠK Rimavská Sobota s Baníkom Ružiná a vo finále o 17:00 proti seba nastúpi Partizán Bardejov a ŠK SFM Senec. K sledovaniu oboch zápasov vás z postu komentátorov pozývajú Dávid Švec a Filip Kubaliak. (12:48:02)

Filip Kubaliak

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím Partizán Bardejov. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Rimavská Sobota. Viac informácií tu.

Góly: 14. Andrič, 34. Zápotoka, 51. Zápotoka (pen.), 57. Palša, 74. Cuprišin – 27. Sihelský