Marseille – Toulouse 2:1 (kon.) | Ajaccio – Troyes 0:1 (kon.) | Bordeaux – Nancy 3:2 (kon.)
Bastia – Montpellier 3:1 (kon.) | Brest – Sochaux 0:2 (kon.) | Valenciennes – Rennes 4:1 (kon.)
Olympique Marseille
2:1 (1:0)
Toulouse FC
cz Sobota 11.05.2013, 17:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Ligue 1 Uber Eats

90+3
    J. Ayew v další zajímavé akci, pokusil se o technickou střelu z levé strany a jen o pár decimetrů přestřelil Ahamadovo břevno.

90
    Rozhodčí přidá čtyři minuty.

90
    Žlutou kartu obdržel domácí Alaixys Romao.

89
    Hned dvojí střídání domácích. Odchází Mathieu Valbuena a Morgan Amalfitano a na zbývajících několik minut nastupují Foued Kadir a Pepe Amodou Sougou.

82
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    A pozor, možná nás čeká drama! Ben Yedder vysunul EDENA BEN BASATA a ten z úhlu nasadil Mandandovi jesle a snížil na jednobrankový rozdíl!

81
    Střídá i trenér Marseille. Z trávníku stahuje André-Pierre Gignaca a do hry posílá Jordana Ayewa.

79
    Poslední střídání hostů, když odešel Etienne Didot a zbývající minuty odehraje Adrien Regattin.

70
    Střídání v barvách Toulouse, Daniela Braatena nahradil Eden Ben Basat.

65
    Hosté střídají, odchází Franck Tabanou a do hry se zapojí Issiaga Sylla.

62
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Olympique upevňuje své vedení! Zleva nacentroval Gignac, Amalfitano zpětnou přihrávkou našel zcela volného ANDRÉHO AYEWA, před kterým už stál jednoduchý úkol trefit zblízka odkrytou část branky.

61
    Olympique byl blízko branky! Po Valbuenově centru a přiklepnutí Lucase Mendese mohl střílet volný Amalfitano, jenže trefil pouze obránce u tyče – další roh.

58
    Za vysokou nohu proti Amalfitanovi dostal žlutou kartu Aymen Abdennour.

49
    Do dalším faulu dostává žlutou kartu domácí Morgan Amalfitano.

45
    Domácí z první střely, mířící mezi tři tyče dávají gól! Z pravé strany odcentroval Valbuena a z hranice penalty hlavičkoval přesně k tyči ANDRÉ AYEW! Ahamada se sice natahoval, ale marně.