FC Tango Brno
5:3 (3:2)
FC Benago Zruč nad Sázavou
cz Piatok 10.05.2013, 20:00 • MSH Brno, Vodova • Futsal liga (ČR)

Je za námi konec tohoto nervydrásajícího utkání! Brno si od začátku zápasu šlo pro vítězství, které nutně potřebovalo, a to se také podařilo! Brňané zvládli toho utkání, ve kterém šlo o vše na jedničku, i byť jim chyběl útočník Seidler. Brno tedy vyrovnává celou sérii na 2:2!

Další a tedy rozhodující zápas se odehraje v neděli 12. 5. ve Zruči nad Sázavou! V tomto utkání už se rozhodne o soupeři Chrudimi pro finálové souboje. Pokud tedy nebudete přímo na stadionu, tak s námi sledujte onaljny.

Pěkný zbytek večera a hezký víkend. (21:50:52)

40
    Brno mohlo svoje vedení ještě zvýšit, když kopala po dalším faulu opět desítku. Vlček byl ovšem neúspěšný.

40
    Tango Brno právě vstřelilo branku!

A dělají to více než dobře! MICHAL BRŮNA se dostal k odraženému míči a ten napálil do prázdné brány Zruče. Byl to ten nejlepší nápad, protože tím stanovuje konečné skóre. Brno tedy vyrovná sérii na 2:2.

40
    Hostům se nepodařila rozehrávka a domácí mají šanci držet míč na svých kopačkách. Do konce druhé půle zbývá 25 vteřin.

40
    Začíná poslední minuta druhého poločasu.

Oddechový čas pro domácí.

39
    Rick se nyní dostával do brejku, při kterém mohl rozhodnout, ale za dres ho stáhl jeden z hostí, rozhodčí ale hru nechávají pokračovat.

39
    Domácí tlačí soupeře a nedávají jim vůbec prostor k vyrovnání. Na konci druhého poločasu jsou i velké emoce po každém zákroku, navíc oba týmy mají pět akumul. faulů.

38
    I Brno si připisuje pátý akumul. faul!

37
    Obrovská šance Brna na možné definitivní rozhodnutí zápasu! Belejova střela se odrazila od jedné tyče do druhé a ven!

Dnešní utkání sleduje 650 diváků, kteří vytváří výbornou atmosféru!

37
    Belej ale výborně zasáhl při obraně a teď zkušeně drží míč co nejdále od vlastní brány.

36
    Zruč sahá ke hře bez brankáře. Podaří se jí skórovat?

Time-out pro hosty.

35
    Tak celé ještě jednou – Rodek přesně našel volného Drahovského, ale jeho střela z úhlu končí na Zrzavém, který byl připravený.

35
    Drahovský si našel místo pro střelu, ale ta končí opět až v ochozech.

35
    Domácí uklidňují hru a aktivně napadají rozehrávku hostí.

34
    A prvním žlutým hráčem Brna je Havel, který zajel jednoho z hostí.

33
    Brňané si nyní ale pěkně koledovali o čtvrtý příděl i do jejich brány, Holeček ale nemířil přesně.

32

A Belej ji využívá! Dal si pořádný náběh a střelou mírně nad zemí k levé tyči překonal Kudrnu! Zavšuje tak svůj hattrick a Brnu vrací důležité vedení!

32
    A je tu šestý akumul. faul hostí a Brno bude mít tedy výhodu desítky! Kopat ji bude Belej.

31
    A Zruč mohla jít do vedení! Brůna stejně jako v první půlce míč vykopl na brankové čáře, když Zrzavý už byl překonaný!

31
    Na půlce hřiště byl faulovaný Kovács a hosté mají páty akumul. faul.

29
    Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!

A Zruč s velkým štěstím vyrovnává! Drama nás tedy ještě opravdu čeká! Špatnou rozehrávku Brna využívá PETR VÁŇA, který míč posílá do takřka prázdné brány.

29
    A z toho všeho plyne i další žlutá karta, která je udělena Lištvanovi za nesportovní chování.

29
    Hosté přidávají pod kotel a snaží se vyrovnat. Utkání už je pořádně vyhecované a dramatické!

28
    Lištván teď pořádně vystrašil Zrzavého, když se marně natahoval na jeho bombu! Ta ale naštěstí pro něj skončila mimo tři tyče!

28
    Rodkova dobrá střela končí v rukavicích Zrzavého!

28
    Brno ani Zruči se teď nedaří založit nějakou pořádnou akci, ale futsal i přesto má pořádnou šťávu.

27
    Po faulu na Ricka dostává Holeček žlutou kartu.

25
    Buršík v obrovské šanci! Dostal přihrávku přesně před bránu, kde čelil souboji pouze s gólmanem, jeho střela ale skončila o pár čísel vedle.

24
    A máme tu druhou žlutou kartu, když ji Rodek dostává za nesportovní chování. Naprosto zbytečná chyba hostujícího hráče.

24
    Brůna na středu ztratil balon, a tak se dostal do šance Holeček, jeho ranu ale chytil Zrzavý.

24
    Rodek si naběhl na střelu z voleje, ale všiml si toho Buršík a zblokoval mu jeho jinak povedený volej.

23
    Zruč si svojí bojovností dokázala získat míč, ale nic kloudného už s ním nevymyslela.

22
    Ani hostům se ale nedaří rozehrávka, a tak míč mají v moci opět domácí.

21
    Zrzavý nakopával dopředu, ale jeho záměr nikdo ze spoluhráčů nepochopil.

21

Je za námi dvacet minut, ve kterých jsme viděli pět branek. Brno sice prohrávalo, ale po minutě to dvěma slepenými góly otočil Belej. Ještě lépe pro Brno bylo, když se prosadil v jedenácté minutě Chadzidis. Na samotném konci první dvacetiminutovky stav ale korigoval z pohledu Zruče Rodek. Stav je tedy 3:2 a druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.

20

A hostům se to nakonec opravdu podařilo! V čase 19:51 se po přihrávce Amraniho prosazuje reprezentant MARCEL RODEK. Ten z velké vzdálenosti vymetl pravý růžek a stanovuje poločasové skóre.

20
    Hosté na konci první půle ještě pořádně zatápí domácím a hlavně Zrzavému, ten je ale zatím ve svých zákrocích přesný.

20
    Začíná poslední minuta prvního poločasu.

19
    Hosté začali dobře forčekovat a Brňané mají při rozehrávce velký problém.

I Brno využívá time-out.

18
    Havel nádherně sklepl míč pro Beleje, který mohl završit hattrick, ale prozatím tuto nabídku odmítl a míč netrefil přesně.

17
    Rick mohl ještě navýšit brněnské vedení, když se dvěma kličkami dostal až před Kudrnu, zakončení už však chyběla přesnost! I přesto sklidil obrovský aplaus brněnských příznivců.

Trenér hostí na to reaguje oddechovým časem.

17
    Ani jednomu týmu se nevede založit nějakou útočnou akci.

16
    Vidíme první žlutou kartu, kterou dostává hostující Amrani, když na polovině hřiště doslova skopl Brůnu.

15
    Amranimu se nyní povedlo přehodit Zrzavého, ale na brankové čáře ho zastoupil Brůna, který balon mířící do brány vyhlavičkoval!

15
    Při Holečkově střele se Zrzavý pořádně zapotil, ale nakonec nemusel ani zasahovat, když střela skončila kousek vedle.

13
    Zruč se zvýšenou aktivitou snaží o snížení brněnského náskoku. Zatím je to ale tato snaha marná, protože Brňané velice urputně brání každý náznak šance.

12
    Rodkova střela po rohu končí vysoko nad bránou a rozehrávat bude Zrzavý.

12
    A i dále vidím atraktivní futsal, který je nahoru – dolů. Náležitě to oceňují i diváci.

11

Brno to ale nemusí nijak trápit. Pár vteřin nato se totiž podařilo prosadit DIMO CHADZIDISOVI, který dostal ideální přihrávku od Ricka, a tak s ničím neotálel a vypálil na bránu. Míč skončil až za zády překvapeného Kudrny. Brno tak dokonale otáčí vývoj zápasu.

10
    Krásně se uvolnil Rick, když si dokázal balon prohodit mezi dvěma protihráči, a navíc ještě vymyslel perfektní přihrávku Belejovi, ten ale nedokázal míč usměrnit do brány.

9
    Nyní se podařilo i hostům semknout Brno na jeho polovině a rozjet kolotoč. K dobrému zakončení to ale nevedlo.

8
    Na druhé straně se po příhozu Zrzavého ocitl před gólmanem Záruba, zakončení mu ale z nohy sebral jeden z dobíhajících hostí.

8
    Po delší době se ke střele dostal Amrani, který ale nemířil přesně a Zrzavý nemusel zasahovat.

7
    Brno je i nadále aktivnější a drží míč na svých nohách. Hráči Zruče teď neví, kam dřív skočit.

6

A pro Brno je ještě lépe! Kovács z rohu přihrál přesně na nohu MICHALA BELEJE, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Skvělé střídání tohoto forvarda, který během půl minuty zvrátil skóre ve prospěch svého týmu!

6
    A znovu se Belej dostával do dobré šance, ale z úhlu trefil pouze připraveného Kudrnu.

6

Uběhla pouze jedna minuta a znovu se nám mění skóre. MICHAL BELEJ vystihl rozehrávku hostí a poté si krásně položil Kudrnu a zakončil téměř do odkryté brány. Krásná klička brněnského hráče!

5

Zničehonic tu ale máme vedení na druhé straně! K míči se dostal Drahovský, který si udělal prostor a dobře vystřelil, jeho bombu však ještě reflexivně vyrazil Zrzavý. Na dorážku ALTOUMIHO už ale nestačil a Zruč vede 0:1.

4
    Kovácsova střela končí vysoko nad Kudrnovou bránou.

4
    Tak zatím Tango hosty pouští k míči pouze sporadicky, nicméně platné jim to není, protože jejich obrana působí velice dobře.

3
    Brňanům se nyní nepovedla rozehrávka kolotoče na území Zruče a těžit z toho mohl Rodek – byl ale včas zastaven.

3
    Domácí jsou opět nastěhovaní v útočném pásmu, ale zatím ne a ne se dostat k nějaké nebezpečnější střele.

2
    Domácí se snaží o kombinaci, ale zatím je hostující obrana na vše dobře připravená.

1
    K prvnímu ohrožení domácí brány došlo po chybné rozehrávce Zrzavého, ale nic složitého nemusel řešit.

1

Dnes nás tedy čeká další utkání z kategorie veledůležité. Zruč opět může slavit postup do finále, Brno naopak vykřesat naději na zvrácení série na svoji stranu. Můžeme se tak opět těšit na krásný futsal, ve kterém jde o vše. Začínáme ve 20:00 hod.

Minulý pátek, když Brno doma prohrálo druhé utkání série, tak to s jeho šancemi na finále či aspoň ještě jedno domácí semifinálové utkání vypadalo hodně zle. Teď je ale situace přece jenom o něco veselejší. Tango totiž dokázalo ve Zruči vydřít výhru v prodloužení a snížit tak stav série. Vítězství se ale nerodilo vůbec snadno, Brňané po poločasu prohrávali 2:0, lepšími byli až v tom druhém, který ale nerozhodl a muselo následovat prodloužení – v tom už Brňané dominovali a připsali si první výhru v této sérii hrané na tři vítězná utkání. Nejlepším hráčem v neděli byl Michal Belej, který si připsal hattrick a k tomu ještě jednu asistenci.

Hezký páteční podvečer, vítám Vás u čtvrtého semifinále mezi domácím Tangem Brno a hosty ze Zruče nad Sázavou. Stav série: 1:2

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Adam Havel

Góly: 6. Belej, 6. Belej (Kovács), 11. Chadzidis (Rick), 32. Belej, 40. Brůna – 5. Altoumi, 20. Rodek (Amrani), 29. Váňa

Karty:   34. Havel (TAN) – 16. Amrani (ZNS), 24. Rodek (ZNS), 27. Holeček (ZNS), 29. Lištván (ZNS)

FC Tango Brno: Zrzavý (Kubíček) – Chadzidis, Rick, Berky, Vlček, Svoboda, Brůna, Kovács, Buršík, Belej "C", Záruba, Havel
    FC Benago Zruč nad Sázavou: Kudrna (Mareš) – Simitči, Rodek "C", Lištván, Brahimi, Drahovský, Amrani, Holeček, Váňa, Altoumi

Rozhodca: Jiří Honěk, Michal Gasnárek, Tomáš Markovský, D: Petr Hoffman