Toronto – Boston 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Washington 4:3 (kon.) | St. Louis – LA Kings 2:3 (po pr.)
Anaheim – Detroit 3:2 (po pr.)
St. Louis Blues
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Los Angeles Kings
cz Štvrtok 09.05.2013, 03:15 • Scottrade Center • Play-off NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:23:14)

Roman POLÁK (STL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 21:26
    Jaroslav HALÁK (STL) do dnešního utkání nenastoupil, byl připraven jako náhradník za Elliotta.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – celkem:

St. Louis: 36

LA Kings: 25

1. prodloužení:

St. Louis: 4

LA Kings: 7

Dnešní utkání je u konce a z vítězství se radují hosté, kteří vyhráli v prodloužení brankou Slávy Vojnova. Tím si tak Los Angeles Kings připisují důležitý třetí bod a od postupu do dalšího kola je dělí jediná výhra!

68:00
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Rychlý protiútok Kings, Anze Kopitar nachází na pravé straně lépe postaveného VJAČESLAVA VOJNOVA a ten střelou zápěstím překonává Elliotta, tím pádem rozhoduje o vítězství svého týmu v dnešním utkání! Asistence: Anze Kopitar, Justin Williams.

66:55
    Regehrovu střelu z levé strany od modré zachytává Jackman, hosté ale zůstávají u puku.

66:40
    Puk ve třetině St. Louis.

66:10
    St. Louis zakládá útočnou akci, ale soupeř čeká na vlastní modré a tyto pokusy eliminuje.

65:29
    Perron se dostává do zakončení z pravého křídla, ale Quick chytá.

64:34
    Závar před Elliottem, chvílemi nebylo jasné, kde se nachází puk, Elliott nyní domácí tým podržel.

64:09
    Lewis střílí z pravé strany, Elliott ramenem vyráží, přesto hosté zůstávají v útočném pásmu.

63:59
    Kings jdou ve třech do protitútoku.

63:22
    Icing Los Angeles, hra se stěhuje před Quicka.

62:46
    Ofsajd Kinga při přechodu do útočného pásma, vhazování ve střední třetině.

62:08
    Hraje se ve třetině Kings.

60:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, prodloužení začíná přibližně v 6:02 hodin.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 3. třetina:

St. Louis: 9

LA Kings: 3

Po šedesáti minutách je stav nerozhodný 2:2 a podruhé v sérii se bude prodlužovat. Hokejisté Los Angeles byli blízko důležitému třetímu bodu, ale v poslední minutě domácí vyrovnali a vynutili si prodloužení, které tak rozhodne o vítězi. Připomínám, že prodloužení se hraje tak dlouho, dokud nepadne rozhodující gól.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 27. Steen (Jackman), 60. Pietrangelo (Schwartz, Backes) – 21. Carter (Doughty), 41. Carter (Kopitar, Richards), 68. Vojnov (Kopitar, Williams)

St. Louis Blues: Elliott (Halák) – Bouwmeester, Pietrangelo, Leopold, Shattenkirk, Jackman, Polák – Schwartz, Backes, Steen – McDonald, Sobotka, Stewart – Perron, Berglund, Oshie – Cracknell, Porter, Reaves
    Los Angeles Kings: Quick (Bernier) – Regehr, Doughty, Scuderi, Vojnov, Muzzin, Ellerby – Williams, Kopitar, Brown – King, Richards, Carter – Penner, Stoll, Lewis – Clifford, Fraser, O. Nolan

Rozhodca: Watson, Kowal – Driscoll, Morin

Diváci: 18269