Olhanense – Rio Ave 1:0 (kon.) | Beira-Mar – Marítimo 4:2 (kon.) | Setúbal – Coimbra 0:1 (kon.)
Guimarães – Gil Vicente 3:1 (kon.) | Ferreira – Lisabon 1:0 (kon.)

89
    Za tento zákrok vidí žlutou kartu hostující Marakis.

88
    Na druhé straně přichází další velká šance! S hlavičkou Yazaldeho měl Salin obrovské problémy a musel ji vyrazit na roh!

87
    Konečně vážnější ohrožení branky Rega! Sami se dostal do výborné pozice a střílel na zadní tyč. Rego si ale i s trochou štěstí poradil!

86
    Poslední střídání zápasu. Odešel Lopes a na závěrečné minuty se na hřiště ještě podívá Sousa.

84
    Druhé střídání domácích, dohráno má Abalo, místo kterého přichází Jaime.

76
    Domácí budou také poprvé střídat, ze hřiště odchází střelec dvou branek, Nildo Petrolina, opačným směrem míří Serginho.

75
    První žlutá karta na domácí straně. Tu vidí za hodně ostrý zákrok Abalo.

70
    Beira-Mar právě vstřelil branku!

Nechci říkat, že je rozhodnuto, každopádně domácí mají k vítězství velmi blízko. Petrolina našel úplně volného DANIHO ABALA, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě a posílá domácí do vedení 4:2!

66
    Poslední střídání na straně Marítima. Dnes už má dohráno Artur, na hřiště míří Marakis.

62
    Hosté hrají i nadále s velkými emocemi, další žlutou kartu vidí Roberge.

60
    Odchází také Simao, místo kterého se na trávník podívá Diogo.

59
    Hosté budou hned dvakrát střídat! Nejdříve odchází Olim, kterého nahrazuje Dias.

58
    Další žlutá karta zápasu pro hosty. Tu tentokrát vidí Miranda.

51

Pokutový kop domácí využívají! Míč si vzal na starost JAVIER BALBOA a ten posílá domácí opět do vedení!

50
    Za tento zákrok vidí žlutou kartu hostující Rosário.

50
    Byla nařízena penalta pro domácí celek!

45+1
    Sudí Xistra nastavuje jednu minutu!

38
    Marítimo právě vstřelilo branku!

Teď už ale hosté přeci jen srovnávají! Individuálně se probíjel Héldon, který našel SAMIHO a ten svou druhou brankou v utkání znovu srovnává stav tohoto duelu!

32
    První žlutá karta přichází ve 32.minutě. Zbytečným faulem ve středu hřiště si pomohl hostující Briguel.

30
    A mohlo být srovnáno! K hlavičce se dostal Briguel, jeho hlavička ale míří pouze doprostřed brány, kde stál pozorný Rego.

14

Míč si vzal na starost Abalo. Ten poslal lehoučký centr do vápna hostů a byl to znova NILDO PETROLINA, který míč hlavou poslal za záda Salina a domácí jdou opět do vedení!

2

Neuvěřitelné, druhá minuta přináší druhou branku utkání. Hosté ihned po vedoucí brance domácích srovnávají. Tím šťastným byl SAMI, který využil dobrého pasu Suka.

1

Tak to je začátek jak z říše snů! Domácí drželi míč na vlastních kopačkách, rychlou kombinací se dostali až k vápnu hostů. Balboa centoval na NILDU PETROLINA a ten se nemýlil, 1:0!

Štěpán Slovák

Góly: 1. Petrolina, 14. Petrolina, 51. Balboa (pen.), 70. Abalo – 2. Sami, 38. Sami

Karty:   75. Abalo (BMA), 90. Rúben (BMA) – 32. Briguel (MAO), 50. Rosário (MAO), 58. Miranda (MAO), 62. Roberge (MAO), 89. Marakis (MAO)

S. C. Beira-Mar: Rego – Rúben, Bura, Hugo, Moreira, Petrolina – Abalo, Balboa, Fleurival, Lopes – Yazalde
    CS Marítimo: Salin – Briguel, Rosário, Roberge – Miranda, Olim, Simao, Artur – Suk, Héldon, Sami

Rozhodca: Xistra – Cruz, Lima