Montreal – Ottawa 3:1 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:4 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:2 (kon.)
Vancouver – San Jose 2:3 (po pr.) | Washington – NY Rangers 1:0 (po pr.)
Chicago Blackhawks
5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
Minnesota Wild
cz Sobota 04.05.2013, 03:30 • United Center - Chicago • Play-off NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:18:12)

Minnesota Wild: 6

Dnešní utkání, které mělo jednoznačný průběh, je u konce. Ze zaslouženého vítěství se radují hokejisté Chicaga, kteří po celou dobu zápasu svého soupeře přehrávali a ač se hokejisté Wild, zejména ve druhé třetině snažili, na dobře bruslící domácí tým to prostě nestačilo. Po nadějném úvodním zápase, který Minnesota ztratila až v prodloužení, tak přišel "výprask" v dnešním druhém zápase, Chicago vede 2:0 na zápasy a série se k dalším dvěma utkáním stěhuje do Minnesoty.

60:00

59:50
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Chicagu stačilo skutečně pár vteřin k tomu, aby potrestalo zoufalý pokus soupeře a gólem do prázdné branky pečetí vítězství i ve druhém zápase série BRYAN BICKELL. Asistence: Andrew Shaw.

59:32
    Až nyní Harding odjíží na lavičku.

59:24
    Stalberg střílí z pravé strany, Harding chytá. Chicago dohrává zápas naprosto v pohodě a nedává soupeři šanci na odvolání gólmana.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    Wild se ještě mohou pokusit o zdramatizování závěru, ale to by je Chicagu muselo pustit ze třetiny.

58:37

58:11
    Střela Seabrooka od modré, puk končí v ochranné síti, bude se vhazovat před Hardingem.

57:42
    Toews střílí z levé strany, zkouší pozornost Hardinga, ten v pohodě vyráží a domácí ztrácí útočnou třetinu.

57:25
    Chicago v útočném pásmu.

56:54
    Puk míří ke Crawfordovi, domácí ale nikam nespěchají. Přesilová hra v samém závěru třetí třetiny se jim náramně hodí.

56:37
    Hra se opět přerušuje, rozhodčí zaregistrovali další faul, domácí si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici usedá opět M. Koivu za hákování.

56:29
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Nakonec se puk dostává až k MARCO SCANDELLOVI na modrou čáru, který přesnou střelou z levé strany překonává vše, co mu stojí v cestě a snižuje na rozdíl dvou gólů. Asistence: Charlie Coyle, Matt Cullen.

56:05
    Setoguchi zaváží puk do útočného pásma.

55:36
    Mezitím se již rozeběhla závěrečná pětiminutovka, domácí jdou sebejistě za druhým bodem v sérii.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 9. Frolík (Shaw, Leddy), 21. Frolík (Keith, Hjalmarsson), 44. Sharp (Kane, Handzuš), 55. Sharp (Kane), 60. Bickell (Shaw) – 38. Setoguchi (Cullen, Zucker), 57. Scandella (Coyle, Cullen)

Chicago Blackhawks: Crawford (Karlsson) – Keith, Seabrook, Oduya, Hjlamarsson, Rozsíval, Leddy – Saad, Toews, Hossa – Sharp, Handzuš, Kane – Bickell, Shaw, Stalberg – Bollig, Kruger, Frolík
    Minnesota Wild: Harding (Kuemper) – Suter, Brodin, Scandella, Spurgeon, Falk, Gilbert – Parise, M. Koivu, Coyle – Zucker, Cullen, Setoguchi – Clutterbuck, Brodziak, Bouchard – Rupp, Konopka, Mitchell

Rozhodca: Joannette, Pochmara – Cameron, Sharrers

Diváci: 22012