NHL
Washington – Winnipeg 5:3 (kon.) | NJ Devils – Montreal 3:2 (kon.) | Carolina – NY Islanders 4:3 (2:0 po s.n.)
Pittsburgh – Buffalo 2:4 (kon.) | Florida – NY Rangers 3:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 5:2 (kon.)
Minnesota – LA Kings 2:1 (kon.) | Nashville – Calgary 4:3 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.)
San Jose – Dallas 3:2 (kon.)
Pittsburgh Penguins
2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
Buffalo Sabres
cz Streda 24.04.2013, 01:30 • CONSOL Energy Center - Pittsburgh, Pennsylvania • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:05:05)

Buffalo: 12

Domácí tento zápas nezvládli, Sabres dokázali z minima vytěžit maximum a díky lepší střelecké produktivitě nakonec vítězí na ledě favorita 4:2. Rozhodující branku vstřelil do prázdné branky Vanek.

60:00

59:27
    Sabres právě vstřelili branku!
    THOMAS VANEK dává rozhodující gól do prázdné branky, Penguins tento zápas prohrají! Asistence: Cody Hodgson, Drew Stafford.

59:17
    Sabres vyhazují kotouč do středního pásma.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny, obrovský tlak domácích.

58:35
    Penguins to zkouší bez brankáře.

57:26
    Tak uvidíme, STEVE OTT plácl do puku, který se odrazil od lapačky Fleuryho, ten zapadá do branky, rozhodčí ukazují, že je třeba vyhodnotit záznam videocentrem. A gól platí! Publikum bučí, ale nic to nezmění na tom, že Sabres tak necelé tři minuty před koncem třetí třetiny vedou na ledě Penguins 3:2! Asistence: Mark Pysyk.

56:21
    Malkin se prodírá obranou Sabres před Millera, ale marně.

55:27
    Do konce třetí třetiny zbývá necelých pět minut, utkání pomalu, ale jistě, směřuje do prodloužení.

54:55
    Miller "vytasil" skvělý zákrok proti střele Letanga, který si sjíždí z pravé strany na střed.

54:04
    Střelu Letanga z pravé strany vyráží Miller do ochranné sítě, bude se vhazovat v útočném pásmu domácích.

53:21
    V hledišti to zahučelo, střela Bennetta končí na tyči Millerovo branky!

53:00
    To ovšem pouze za cenu zakázaného uvolnění, vhazování před Fleurym.

52:45
    Pittsburgh se musí bránit útočné akci soupeře.

51:18
    A můžeme začínat znovu, je opět vyrovnáno, nerozhodný stav, kdo z týmů nakonec strhne vedení na svou stranu?

51:02
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    JAROME IGINLA trefuje střelou z levé strany naprosto ideálně, na nic nečekal a střelou "z první" vymetl pavučiny z branky Sabres, je vyrovnáno! Asistence: Kris Letang, Jevgenij Malkin.

50:47
    Domácí od úvodních vteřin v útočném pásmu.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 14. Kunitz (Sutter, Cooke), 52. Iginla (Letang, Malkin) – 13. Vanek (Hodgson, Stafford), 47. Hecht (Vanek, Pysyk), 58. Ott (Pysyk), 60. Vanek (Hodgson, Stafford)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Vokoun) – Orpik, Letang, Niskanen, Eaton, Despres, Murray – Dupuis, Sutter, Iginla – Morrow, J. Jokinen, Adamds – Cooke, Malkin, Bennett – Kunitz, Jeffrey, Kennedy
    Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Ehrhoff, Sekera, Myers, Pysyk, Weber, Pysyk – Stafford, Flynn, Foligno – Kaleta, Porter, Vanek – Hodgson, Ott, Scott – Ennis, Gerbe, Leino

Rozhodca: P. Devorski, Walsh – McElman, Cherrey

Diváci: 18630