Winnipeg – NY Islanders 4:5 (1:2 po s.n.) | Carolina – Philadelphia 3:6 (kon.) | Ottawa – Toronto 1:4 (kon.)
Montreal – Washington 1:5 (kon.) | Chicago – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | Vancouver – Detroit 2:1 (1:0 po s.n.)
Boston – Florida 3:0 (kon.) | NY Rangers – NJ Devils 4:1 (kon.)
Boston Bruins
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Florida Panthers
cz Nedeľa 21.04.2013, 18:30 • TD Garden - Boston, Massachusetts • NHL

Pro dnešek je to ode mě vše. Za pozornost Vám děkuje komentátor Tomáš Reiner. Příjemný zbytek nedělního večera a úspěšný vstup do nového týdne! Na shledanou. (21:17:26)

3. Dougie Hamilton (BOS) 1+0

Tuukka Rask vychytal pátou nulu v letošní sezóně a výraznou měrou přispěl k výhře Bostonu Bruins, v jehož dresu se postupně prosadili Jaromír Jágr, Dougie Hamilton a Brad Marchand. Konečný výsledek: Boston Bruins 3 Florida Panthers 0.

60:00

59:58
    V dnešním zápase se už nic nestane.

58:38
    Bruins právě vstřelili branku!
    BRAD MARCHAND 3:0!! Marchand uklidil puk do odkryté brány a o osudu dnešního zápasu je rozhodnuto. Asistence: Tyler Seguin a Patrice Bergeron.

58:15
    Markstrom opustil svou klec a Panthers to zkoušejí v šesti!

57:08
    Útok Bruins zastavilo postavení mimo hru.

56:35
    Peverley vybojoval puk a navíc mohl sám zahrozit, nakonec se ale přes obránce před bránu neprotlačil.

54:45
    Zdeno Chára (BOS) dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

54:45
    Po komerční přestávce jsme zpět.

54:18
    Marchand v šanci! Markstrom ho ale dokázal vychytat a jeho střelu vyrazil.

53:39
    Jaromír Jágr nahodil puk do útočného pásma.

53:25
    Útok Panthers přerušilo postavení mimo hru.

53:13
    Puk skončil na střídačce a hra byla přerušena.

52:34
    Marchand napřáhl ke střele, která byla sražena. Markstrom zasahovat nemusel.

51:43
    Fleischmann vypálil a Rask jeho střelu vyrážečkou vyrazil.

51:11
    Howden vypálil od modré a Rask jeho střelu pravým betonem vyrazil.

50:18
    Shore vyhodil puk a Panthers mohli vystřídat.

49:29
    Na druhé straně pálil Lucic, Markstrom ale jeho střelu vyrazil.

48:51
    Huberdeau vybojoval puk po ztrátě Fleischmanna a jeho následná střela skončila na boční sítí!

48:26
    Chára vypálil od modré a Markstrom jeho střelu betony vyrazil do rohu kluziště.

47:56
    Kubova přihrávka byla nepřesná a puku se zmocnili hráči Bostonu.

46:56
    Rask podržel puk a hra byla přerušena.

46:43
    Shore nahodil puk do třetiny a Panthers odešli střídat.

46:06
    STŘELY NA BRÁNU: Boston 34 – Florida 22

46:06
    Huberdeau vypálil od mantinelu a Rask raději puk přikryl.

45:30
    Milan Lucic se dostal ke střele, Markstrom byl ale připraven.

45:15
    Seidenberg odvedl dobrou práci v obraně a vyhodil puk do středního pásma.

44:04
    Jaromír Jágr ve slibné šanci! Markstrom ale vytáhl skvělý zákrok.

43:33
    Huberdeau se natlačil před bránu a poté backhandem zakončil, Rask ho ale dokázal vychytat!

42:41
    Paille bojoval v rohu kluziště o puk, jehož se zmocnili Panthers.

41:48
    Krejčí se ocitl v postavení mimo hru a vhazovat se bude ve středním pásmu.

41:34
    Puk skončil v hledišti a hra byla znovu přerušena.

41:20
    Kulikov je za doprovodu lékaře a spoluhráče odvážen na střídačku. Uvidíme, zda bude v pořádku, ale řekl bych, že spíše ne. Vypadá to na problém s ramenem.

41:20
    Kulikov zůstal po souboji s Jágrem ležet u mantinelu a hra byla přerušena.

40:53
    Brian Campbell se pokusil vypálit, v rozhodující chvíli mu ale puk přeskočil hokejku.

40:40
    Bergeron se dostal ke střele, jeho pokus byl ale sražen mimo.

40:01
    Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Goc, který uspěl na vhazování proti Bergeronovi.

40:01

Naposledy se dnes hlásím s TD Garden, kde už je vše připraveno k zahájení posledního dějství. Boston Bruins vede po dvou třetinách nad Floridou Panthers 2:0.

V první třetině poslal Bruins do vedení Jaromír Jágr, po němž se v prostředním dějství prosadil Dougie Hamilton a Boston Bruins vede po 40 minutách nad Floridou Panthers 2:0.

40:00

39:10
    Kulikov napřáhl ke střele, kterou Rask dokázal lapačkou vyrazit!

38:32
    Florida Panthers přečkala druhou přesilovku a její hráči jsou v plném počtu.

37:41
    Na druhé straně přešel do protiútoku Tomáš Fleischmann, do zakončení se ale nedostal.

37:17
    Bergeron vypálil, jeho střela ale byla zablokována.

36:56
    Panthers se osvobodili.

36:32
    Jágr přebruslil Kubu (FLO), který ho zezadu fauloval a dostal dvě minuty za podražení.

35:39
    Hamilton nahodil puk do útočného pásma a Bruins odešli střídat.

34:46
    Milan Lucic vystřelil a Markstrom puk ukryl ve své výstroji.

34:16
    Postavení mimo hru, v němž se ocitl hráči Bostonu Bruins. Následuje komerční přestávka.

33:33
    DOUGIE HAMILTON zvyšuje na 2:0!! Thornton našel před bránou Hamiltona, který puk uklidil za záda bezmocného Markstroma. Asistence: Shawn Thornton.

32:55
    Rask předvedl další zákrok, tentokrát po střele Howdena.

32:08
    Upshall zakončil backhandem, jeho pokus ale našel pouze připraveného Raska.

31:34
    Hamilton napřáhl ke střele od modré, kterou Markstrom kryl.

31:10
    Útok Bruins zastavil další ofsajd, v němž se ocitl Bergeron, který si nepohlídal modrou čáru.

30:57
    Seguin nahodil puk do rohu kluziště.

30:13
    Kelly pokusil své štěstí, jeho střelecký pokus ale zamířil pouze do ochranného skla.

29:34
    Shore vystřelil, Rask ale jeho střelu kryl.

29:09
    Bruins vyhodili puk na zakázané uvolnění a vhazovat se bude opět před Raskem.

28:20
    Bjugstad vypálil a Rask jeho střelu vyrazil, přestože, nic neviděl.

27:51
    STŘELY NA BRÁNU: Boston 17 – Florida 11

27:51
    Shore napřáhl ke střele, jeho pokus ale našel pouze připraveného Raska.

27:35
    Bjugstad vyhrál vhazování proti Krejčímu.

27:35
    Bruins se ocitli v postavení mimo hru. Hra se přesunula do středního pásma.

26:41
    Chára vypálil, jeho střela ale prolétla těsně nad bránou!

25:58
    Bergeron se dostal na brankovišti k dorážce, Markstrom ho ale dokázal vychytat a vyrazil puk do rohu kluziště.

25:18
    Jonathan Huberdeau (FLO) usedl na dvě minuty na trestnou lavici za hákování.

24:37
    Bjudstad zavezl puk do útočného pásma, Panthers se ale do zakončení po nepřesné přihrávce nedostali.

23:55
    Seguin v další šanci! Markstrom se ale opět překonat nenechal a vytáhl další skvělý zákrok.

23:33
    Seguin využil chybné rozehrávky Panthers a z levého kruhu vypálil, jenže našel pouze lapačku připraveného Markstroma.

23:03
    Lucic se dostal ke střele, jeho pokus byl ale sražen.

22:32
    Boston se málem dostal do obrovské šance, hosté ale hrozí nebezpečí dokázali odvrátit a vyhodili puk do středního pásma.

21:07
    Peverley se dostal ke střele, kterou pozorný Markstrom kryl.

20:52
    Tomáš Fleischmann napřáhl ke střele, jeho pokus ale skončil nad.

20:18
    Florida Panthers dohrává přesilovou hru z první třetiny.

20:01
    Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrál Goc, který uspěl na buly proti Bergeronovi.

20:01

Vítejte zpět v TD Garden, kde za několik málo okamžiků začne druhá třetina zápasu mezi Bostonem Bruins a Floridou Panthers. Domácí vedou po prvních 20 minutách 1:0.

Boston Bruins vede po první třetině nad Floridou Panthers 1:0. Rozdílový gól vstřelil v čase 3:03 Jaromír Jágr, kterému asistovali Chris Kelly a Carl Soderberg.

20:00

19:42
    B. Campbell napřáhl mezi kruhy ke tvrdé střele, kterou Rask dokázal vyrazit! Dobrá šance.

19:17
    Boychuk vyhodil puk přes všechny čáry a Bruins mohli vystřídat.

18:47
    Peverley (BOS) dostal dvě minuty za sekání. Florida si zahraje první přesilovku.

18:28
    Weaver napřáhl ke tvrdé střele od modré, kterou Rask vyrážečkou vyrazil.

17:43
    Rask vyjel za bránu, aby pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Hráči Panthers mezitím odjeli střídat.

16:59
    Kulikov rozehrál rukou, přihrávka rukou se ale nepískala. I když, možná měla.

16:10
    Rask předvedl pohodový zákrok a hra byla přerušena.

15:59
    Boston se mohl řítit do obrovské šance, jenže Bruins zastavilo postavení mimo hru.

15:27
    Chára podržel puk a poté v klidu rozehrál. Skvělá defenzivní práce.

14:56
    Na ledě je nyní Jágrova formace.

14:08
    Campbell se už radoval z gólu, Rask ale předvedl fantastický zákrok!

13:50
    Boychuk napřáhl od modré ke tvrdé střele, kterou Markstrom dokázal na dvakrát zneškodnit! Hráči Bruins se sjeli v brankovišti jako vosy, k dorážce se ale nedostali.

13:02
    Marchand nahodil puk do rohu kluziště, kde se ho ujal jeden z hráčů Floridy.

12:37
    Lucic nabil Marchandovi na střelu, ta ale byla zablokována. Markstrom zasahovat nemusel.

12:00
    Bergeron zavezl puk do útočného pásma, poté ale nenašel žádného ze svých spoluhráčů.

10:59
    Kulikov napřáhl ke střele, která byla sražena mimo.

10:53
    Markstrom raději puk přikryl a hra byla přerušena. Následuje komerční přestávka.

10:24
    B. Campbell napřáhl od modré ke střele, kterou zablokoval Hamilton.

10:19
    Chára hledal Lucice, ten ale jeho přihrávku nezpracoval a puk přejel všechny čáry. Zakázané uvolnění.

09:13
    Kelly nahodil puk do útočného pásma a odjel střídat.

08:37
    Shore nahodil puk na Raska, který v pohodě rozehrál.

07:53
    Marchand vyhodil puk do středního pásma.

07:43
    Tomáš Fleischmann vypálil od modré, jeho střelu ale kryl připravený Tuukka Rask.

07:05
    Rask vyjel za bránu, aby zastavil nahození Petrovice.

06:09
    Redden se dostal ke střele, jeho projektil ale zamířil mimo.

05:48
    Marchand v dobré šanci, jeho střela ale byla sražena mimo!

05:42
    Marchand se dostal v blízkosti brankoviště ke střele, Markstrom byl ale připraven.

04:07
    Boychuk vypálil, jeho střela ale byla nepřesná.

03:59
    Gregory Campbell se dostal ke střele od modré, jeho tvrdá střela ale zamířila nad.

03:03
    Vše už je v pořádku. Sodenberg vyhrál vhazování proti Gocovi.

03:03
    Pokud se divíte, že se v TD Garden nic neděje, tak věřte, že po komerční přestávce muselo dojít k výměně plexiskla.

03:03
    JAROMÍR JÁGR posílá Boston do vedení!! Kelly vybojoval puk u mantinelu a přihrál Jágrovi. Ten si poté vybruslil mezi kruhy a zamířil přesně do levého horního rohu Markstromovy brány. Asistence: Chris Kelly a Carl Sodenberg.

02:19
    Boychuk dohrál Upshalla.

01:41
    Goc se dostal ke střele a Rask si připsal první úspěšný zákrok.

00:01
    Úvodní buly zápasu vyhrál G. Cambbell, který uspěl na vhazování proti Matthiasovi.

00:01

TD Garden se rozezněla americká hymna, po jejímž doznění už bude vše připraveno k úvodní buly.

Dnešní zápas v TD Garden mezi domácím Bostonem Bruins a hostující Floridou Panthers budou řídit hlavní rozhodčí Ghislain Hebert a Marc Joannette, kterým budou na čarách asistovat pánové Steve Barton a Derek Nansen.

V sestavě Bostonu Bruins dnes nebude chybět Zdeno Chára, David Krejčí a samozřejmě ani Jaromír Jágr. V dresu Floridy Panthers se představí Filip Kuba a Tomáš Fleischmann.

Forma – FLORIDA PANTHERS: Florida si je dobře vědoma toho, co se během posledních dní v Bostonu stalo. Nyní se ale chce soustředit pouze na hokej. To se jim nepodařilo v sobotu, kdy na ledě New Jersey v první třetině vstřelili dva góly během pouhých 56 vteřin, nakonec ale prohráli vysoko 6:2.

Forma – BOSTON BRUINS: Boston nevstřelil více než dva góly během posledních čtyř porážek v řadě a ve svých 13 z posledních 17 zápasů. Útok Bruins se snaží podpořit centr Carl Söderberg, který si odbyl debut v NHL v sobotu. Útočník Milan Lucic se zranil poté, co vstřelil dva góly ve 27 zápasech.

Oba kluby čeká poslední ze tří vzájemných střetnutí letošní sezóny. První dva zápasy vyhrál Boston Bruins, stejným poměrem 4:1. Brankář Tuukka Rask zastavil 63 z 65 střel. Úspěšnost 0.969 procent. Podle papírových předpokladů by měl Boston porazit Floridu i potřetí.

Boston se pomalu vzpamatovává po výbuchu dvou bomb a lidé se začínají vracet zpět k běžnému životu, mezi který samozřejmě patří sledování hokeje. U sledování NHL, konkrétně duelu Bostonu Bruins proti Floridě Panthers, Vás zdraví komentátor Tomáš Reiner.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 4. Jágr (Kelly, Sodenberg), 34. Hamilton (Thornton), 59. Marchand (Seguin, Bergeron)

Boston Bruins: Rask (Khudobin) – Chára, Hamilton, Seguin, Bergeron, Marchand – Boychuk, Seidenberg, Lucic, Krejčí, Paille – Ference, Redden, Jágr, Kelly, Soderberg – Thornton, Peverley, G. Campbell. Hlavní trenér: Claude Julien
    Florida Panthers: Markstrom (Clemensen) – Weaver, B. Campbell, Rallo, Matthias, Huberdeau – Kuba, Kulikov, Timmins, Goc, Fleischmann – Petrovic, Brennan, Skille, Bjugstad, Upshall – Parros, Shore, Howden. Hlavní trenér: Kevin Dinnen

Rozhodca: Ghislain Hebert, Marc Joannette – Steve Barton, Derek Nansen