Olomouc – Chomutov 0:4 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
HC Olomouc
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Piráti Chomutov
cz Piatok 19.04.2013, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Baráž o ELH (CZ)

58:34
    Mora má po přesilovce. Za napadání si to na dvě minuty na trestnou namířil Michal Vodný.

56:05
    Chomutov půjde na chvíli do tří! Marek Sikora vyfasoval pět minut plus trest do konce utkání za krosček.

55:33
    Jergl z bezprostřední blízkosti překonal Hanuljaka, toho však zastoupili jeho spoluhráči, kteří odpálili puk do bezpečí!

54:29
    Křížova střela od modré narazila do pravé tyče Hanuljakovy svatyně!

54:13
    Jakub Stehlík (CHM) byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

53:27
    Po delší době konečně pořádné vzrušení! Za chomutovskou bránou se do sebe pustili Brett Palin (CHM) a Lukáš Králík (OLO). Oba do sebe nemilosrdně bušili, avšak oba se také udrželi na nohách až do konce své rvačky! Oba poté dostali čtyři minuty za hrubost, Králík navíc deset minut za nesportovní chování.

51:37
    Vyloučení na obou stranách. Za hrubost byli posláni na dvě minuty na trestnou Martin Rýgl (CHM) a Jakub Herman (OLO).

50:17
    Důras mohl přidat pátou branku svého týmu, jenže zblízka nedokázal přehodit ležícího Halásze! Trefil pouze olomouckého brankáře, od něhož puk doputoval za hanáckou klec!

Utkání sleduje 2024 diváků.

45:22
    Piráti právě vstřelili branku!
    Hosté mě vyvedli z omylu! Střela JAROSLAVA KŮSE z levého kruhu propadla Halászovi "teploměrem" až do brány! Asistence: Nikola Gajovský.

38:33
    Za hákování byl dvěma minutami potrestán David Hruška (CHM).

35:12
    Vyloučení na obou stranách. Za hrubost si dvě minuty na trestné odpočinou Jakub Stehlík (CHM) a Lukáš Kucsera (OLO). Pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách.

33:29
    Hosté se tlačí za další trefou, Halász ale nyní několikrát podržel svůj celek!

32:37
    TOMÁŠ KÁŇA zkompletoval svůj hattrick! Palinova rána od modré se odrazil od zadního mantinelu zpět před bránu, odkud puk do hanácké klece dopravil právě výše zmíněný Káňa! Asistence: Brett Palin, Lukáš Pulpán.

32:14
    Situace se pro Moru komplikuje, půjde totiž do tří! Menší trest za sekání si odsedí Tomáš Valenta (OLO).

31:34
    Dvě minuty za podražení vyfasoval Ondřej Švaňhal (OLO).

31:22
    Kraft zpoza olomoucké svatyně nalezl před ní TOMÁŠE KÁŇU, jenž bez větších potíží přidal svou druhou trefu v utkání! Asistence: Milan Kraft, Vojtěch Kubinčák.

30:50
    Důrasova střela z pravého kruhu sice proletěla nebezpečně kolem domácí klece, poté ale vyletěla podél mantinelu z chomutovského útočného pásma!

30:14
    Radim Kucharczyk (OLO) byl odeslán na dvě minuty na trestnou za vysokou hůl.

29:19
    Kucsera předložil puk do mezikruží Kucharczykovi, který měl spoustu času na zakončení! Ani on si ale neporadil s výtečným Hanuljakem!

27:57
    Hromasův pokus těsně za modrou rozezvonil pravou tyč Halászovy brány!

26:23
    Vodného přízemní střela od modré byla sražena k Švaňhalovi, který měl před sebou už jen ležícího Hanuljaka! Nedokázal však zvednout kotouč, který tak nakonec zasáhl jen chomutovského brankáře!

25:35
    Diviš vybruslil zpoza hostující klece až před Hanuljaka, na gólmana Pirátů ale nevyzrál!

25:15
    Martin Šagát (CHM) vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.

23:14
    Po zaváhání hostující obrany se k zakončení procpal Rác. Hanuljak ale nedovolil, aby kotouč prošel za jeho záda.

18:49
    Lehečka se nejlépe zorientoval ve skrumáži před Hanuljakem, naneštěstí pro domácí zasáhl břevno!

18:17
    Kraft obdržel přihrávku do předbrankového prostoru, odkud ho z první napálil na Halásze! Olomoucký strážce svatyně ale vytáhl skvělý zákrok!

11:42
    Švaňhal se hbitě protáhl skrze všechny čtyři bránící hráče Chomutova až před Hanuljaka, jeho následný projektil švihem však přeletěl hostující klec!

11:19
    David Hruška (CHM) odjel na dvě minuty na trestnou za nedovolené bránění.

10:08
    Hosté dlouho soupeři motali hlavu v jeho obranné třetině, pořádnou střelu si ale nepřipravili! Hanáci se s úlevou osvobozují!

08:02
    Chomutov z první vážnější příležitosti skóruje! TOMÁŠ KÁŇA rychle objel olomouckou klec, a poté bekhend dokázal zasunout puk za Halásze! Asistence: David Hruška, Vojtěch Kubinčák.

05:55
    Veliký tlak Mory! Diviš mohl z bezprostřední blízkosti zasunout puk do odkryté svatyně, jenže bránu nakonec minul! Po něm to z těžkého úhlu zkoušel Švaňhal, ani on ale nebyl úspěšný!

04:43
    Domácí hokejisté zavařili hostům před jejich klecí, kotouč avšak po několika odrazech odklouzal kousek vedle pravé Hanuljakovy tyče!

04:21
    Karel Hromas (CHM) si odpyká menší trest za podražení.

02:47
    Diviš se po náhodném odrazu dostal ke střele z mezikruží! Jeho pokus z otočky ale Hanuljak zlikvidoval!

Tomáš Schmiedt

Góly a asistencie: 9. Káňa (Hruška, Kubinčák), 32. Káňa (Kraft, Kubinčák), 33. Káňa (Palin, Pulpán), 46. Kůs (Gajovský)

HC Olomouc: Halász (Kašík) – Bartoň (C), Ondrušek, Kříž, Janáček, Valenta, Rašner, Kadela, Lhotský – Rác, Kucharczyk, Kucsera – Lehečka, Herman, Selingr – Švaňhal, Diviš, Vodný – Jergl A., Králík, Novotný.
    Piráti Chomutov: Hanuljak – Trefný, Palin, Pulpán, Pavlas, Bartejs, Rýgl, Rutta, Stehlík – Hruška, Káňa, Kubinčák – Šagát, Kraft, Hřebejk – Důras, Sikora, Hromas (C) – Račuk, Gajovský, Kůs.

Rozhodca: Šír, Hodek – Pouzar, Bádal