Dynamo Moskva
Streda 17.04.2013, 15:00Play-off KHL

Ďakujem za pozornosť a pri KHL aj v najbližšej sezóne.
    Prajem príjemný zbytok dňa. (17:45:46)

Celkovým víťazom KHL sezóny 2012/2013 sa stáva tím Dinamo Moskva, ktorý vyhral celú sériu 4:2 a posledný zápas po predĺžení 2:3.
    Traktor Čeljabinsk sa umiestnil na druhom mieste.

Za hostí sa z titulu raduje aj Slovenský reprezentant Dominik Graňák.

Oficiálne ceremónie a predávanie poháru sa môže začať.

V predĺžení rozhodol o titule pre Dinamo Cvetkov a domácim neostáva nič iné len zablahoželať súperovi.
    Dinamo Moskva vyhralo celú sériu 4:2.

Obrovská radosť panuje v tíme Dinama Moskva. Všetci hráči sa radujú a domáci smútia.

65:56
    Dinamo Moskva dalo gól!
    O víťazovi KHL máme rozhodnuté. Víťazom sa stáva tím Dinamo Moskva. O posledný gól tohto tímu a vlastne o celom rozhodnutí finále a tejto série sa postaral ALEXEJ CVETKOV, ktorý dorazil puk za Garnetta. Asistencie Kokarev, Mosaljov.
    Dinamo sa stáva už po druhý krát v rade víťazom Gagarinovho pohára.

65:36
    Domáci v plnom počte.

64:41
    Graňák nastrelil len Garnetta.

64:15
    Nepresnosť na hokejkách Dinama. Traktor sa oslobodzuje a striedajú oba tímy.

63:45
    Obrovská príležitosť pre hostí na víťazstvo v tomto zápase a celej ligy.

63:36
    Vylúčený domáci Kuznecov – sekanie.

62:57
    Hostia v plnom počte.

62:55
    Quint to skúšal pozorne ako Kontiola ale z opačnej strany.

62:35
    Kontiola z ľavej strany poslal strelu len na Jerjomenka, ktorý nemal zakrytý výhľad.

61:19
    Domáci hráči sa momentálne nevedia usadiť v pásme hostí a z toho plynú chyby pri rozohrávke.

60:57
    Potrestaná hosťujúca hráčska lavica za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

60:45
    Na opačnej strane sa vyznamenal Jerjomenko po Bulisovej strele.

60:28
    Gorochov ako prvý vyskúšal Garnettovu pozornosť. Garnett úspešne chytá.

60:01
    Začalo predĺženie.

Matej Kolpák

Góly a asistencie: 15. Jakucenja (Quint), 51. Kontiola (Kostitsyn) – 32. Soin (Kvapil, Gorochov), 35. Pestunov (Graňák, Gorochov), 66. Cvetkov (Kokarev, Mosaljov)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Fokin) – Quint, Rjabykin, Belov, Vasilčenko, Razin, Katičov, Šinin, Nesterov, – Čistov, Bulis, Kuznecov – Kosticyn, Kontiola, Jakucenja – Ničuškin, Dugin, Antipov – Karpov, Popov, Glinkin
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenko) – Višnevskij, Novák, Solovjov, Jalasvaara, Gorochov, Graňák, Mironov, Barancev – Koňkov, Soin, Babenko – Kokarev, Cvetkov, Mosajlov – Pestunov, Petružálek, Kvapil – Gorovikov, Lukin, Sopin.

Rozhodca: Gusev, Odins – Zacharenkov, Sadovnikov