NY Islanders – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Winnipeg – Washington 1:6 (kon.) | Columbus – Calgary 5:1 (kon.)
Anaheim – Detroit 1:5 (kon.) | Ottawa – Tampa Bay 5:3 (kon.) | Minnesota – San Jose 2:0 (kon.)
LA Kings – Vancouver 0:1 (kon.)
Los Angeles Kings
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Vancouver Canucks
cz Sobota 23.03.2013, 21:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

59:55
    Burrows je vyloučen na 2 minuty za sekání, což znamená, že se bude vhazovat před Schneiderem.

59:01
    Los Angeles to zkouší v šesti hráčích v poli! Quick pouze na střídačce!

49:06
    Další vyloučení na straně domácích, když na 2 minuty odchází na trestnou lavici Penner.

44:46
    Za nedovolené bránění je na 2 minuty vyloučen Williams.

34:43
    Na 2 minuty za hákování je vyloučen Henrik Sedin.

25:59
    Clifford neudržel nervy na uzdě a pustil se do Henrika Sedina. Za tento počin dostává 2 minutový trest za hrubost. Přesilová hra pro Canucks.

23:27
    Domácí budou hrát přesilovou hru, když je na 2 minuty za držení vyloučen Higgins.

17:23
    Vyrovnání měl na své holi Fraser, ale jeho střelu do prázdné branky dokázal na poslední chvíli zastavit Schneider.

11:06
    Vancouver právě vstřelil branku!
    To na druhé straně si s únikem MASON RAYMOND poradil na jedničku, když střelou mezi betony nedal Quickovi šanci. Asistence: Jordan Schroeder, Jannik Hansen.

10:23
    Kopitar se dostal do úniku, který nedokázal proměnit, když si položil Schneidera a posléze nedokázal trefit prázdnou branku.