NY Islanders – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Winnipeg – Washington 1:6 (kon.) | Columbus – Calgary 5:1 (kon.)
Anaheim – Detroit 1:5 (kon.) | Ottawa – Tampa Bay 5:3 (kon.) | Minnesota – San Jose 2:0 (kon.)
LA Kings – Vancouver 0:1 (kon.)
Los Angeles Kings
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Vancouver Canucks
cz Sobota 23.03.2013, 21:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám dobrou noc. (23:35:27)

Hvězdy zápasu:

1 – Cory Schneider (20 zásahů)

2 – Jonathan Quick (12 zásahů)

3 – Mason Raymond (1+0).

Dnešní utkání končí fotbalovým výsledkem, když k vidění byla pouze jedna branka, kterou ve 12. minutě vstřelit Raymond a rozhodl tak o tom, že dva body z dnešního zápasu bude brát Vancouver, který vyhrál v Los Angeles 0:1.

60:00

59:58
    Henrik Sedin vyhrál vhazování a je jisté, že dnes vyhraje Vancouver.

59:55
    Burrows je vyloučen na 2 minuty za sekání, což znamená, že se bude vhazovat před Schneiderem.

59:50
    Hosté vyhodili puk do středního pásma. To už vypadá pro Vancouver velmi nadějně.

59:32
    Domácím se nedaří udržet v útočném pásmu, natož si vytvořit nějakou střeleckou příležitost.

59:01
    Los Angeles to zkouší v šesti hráčích v poli! Quick pouze na střídačce!

58:49
    Domácí se připravují na hru bez brankáře.

58:18
    Oddechový čas pro domácí.

58:18
    Nyní je odpískáno zakázané uvolnění Vancouveru.

57:42
    První lajna Vancouveru na chvíli přerušila tlak domácích, když dostala puk do útočného pásma.

56:57
    Kopitar vybojoval v útočném pásmu puk a ihned vystřelil, ale Schneidera nepřekonal.

55:43
    Domácím už mnoho času na vyrovnání nezbývá a tak všechny své síly směřují do útoku.

54:42
    Gordon zabojoval za brankou Quicka a vybojoval kotouč, ale do zakončení se již natlačit nedokázal.

53:55
    Z mezikruží mohl vyrovnat Voynov, ale jeho střela šla přesně do míst, kde stál Schneider.