Lovosice – Frýdek-M. 29:28 (kon.) | Kopřivnice – Dukla 23:29 (kon.) | Zubří – Karviná 29:26 (kon.)
Jičín – Plzeň 22:18 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
23:29 (9:12)
HC Dukla Praha
cz Sobota 02.03.2013, 18:00 • Hala Kopřivnice • Chance Extraliga mužů (CZ)

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:26:49)

Dnešní utkání je u konce. Z vítězství se radují hosté, kteří byli v dnešním utkání favoritem, což také na palubovce potvrzovali. Kopřivnice sice svou bojovností v úvodu zápasu držela s Duklou krok, pak se však projevila větší jistota v zakončení a náskok Dukly začal postupně narůstat.

60
    Konec zápasu. (23:29)

60
    Milan Tesař dává poslední branku utkání, Dukla vede 29:23 a to je konečné skóre dnešního utkání! (23:29) (23:29)

60
    Běží poslední minuta utkání, v útoku jsou opět domácí, Dukla vypadla z tempa! (23:28) (23:28)

59
    A opět úspěšný domácí Kahánek a rozdíl je již pouze pětibrankový. (23:28) (23:28)

58
    Nejprve domácí Kahánek, poté hostující Krupa dávají branky, rozdíl ve skóre je stále šestibrankový. (22:28) (22:28)

57
    Hosté ale opět využívají rychlý protiútok. (21:27) (21:27)

56
    Znovu se prosazuje domácí Střelec a Kopřivnice prohrává již o pět branek! (21:26) (21:26)

55
    Blíží se závěr utkání, do jeho konce zbývá necelých pět minut, domácí se drží "na dostřel" od svého soupeře. (20:26) (20:26)

54
    Hosté využívají rychlého protiútoku a dávají pětadvacátou branku, poté však domácí Střelec snižuje. (19:25) (19:25)

52
    Jiří Gřes snižuje z pravého křídla náskok hostů. (18:24) (18:24)

51
    Po další brance Kopřivnice si lavička Dukly bere oddechový čas. (17:24) (17:24)

50
    Až nyní přerušují střeleckou nemohoucnost domácí házenkáři, kteří snižují na rozdíl osmi branek. (16:24) (16:24)

49
    Ani samostatný únik Poláška nekončí gólem, výtečný zákrok domácího gólmana Poura! (15:24) (15:24)

48
    Pasáž hry, během které se ani jednomu z týmů nedaří překonat gólmany. (15:24) (15:24)

46
    Nejprve domácí Měchýř snižuje, pak však další rychlý protiútok hostů a Vojtěch Šik dává čtyřiadvacátou branku hostů. (15:24) (15:24)

44
    Rychlý protiútoku hostů, na jehož konci je úspěšná střela Milana Kotrče a hosté vedou již o devět branek! (14:23) (14:23)

44
    Milan Kotrč se prosazuje z levého křídla technickou střelou, kdy přehodil Poura v bráně domácího KH. (14:22) (14:22)

43
    Vzápětí se ale překvapivou střelou prosazuje domácí Daniel Prepsl, který dává čtrnáctou branku domácího týmu. (14:21) (14:21)

43
    Za faul Poláška na Jiřího Gřese nařízen sedmimetrový hod - Tomáš Suchý však "sedmičku" domácích chytá! (13:21) (13:21)

42
    Jeden rychlý protiútok za druhým se valí na domácí bránu, v jejíž síti končí jeden míč za druhým, stejně jako nyní, kdy se prosazuje Zdeněk Polášek. (13:21) (13:21)

40
    Domácí dvěma brankami vykřesali naději, ovšem z rychlého protiútoku zvýšil vedení Dukly Milan Kotrč. (13:19) (13:19)

38
    Již osmou brankou z pravé strany zvyšuje vedení Dukly Kastner. (11:18) (11:18)

37
    Domácí sice konečně protrhli střeleckou smůlu a dali jedenáctou branku, vzápětí ale z rychlého protiútoku vrací Jakub Kastner šestibrankové vedení hostům. (11:17) (11:17)

36
    Šestnáctou branku hostů dává Radek Mráz, domácí absolutně nezachytili úvod druhého poločasu. (10:16) (10:16)

33
    Milan Kotrč střelou ze středu brankoviště dává již třetí branku Dukly ve druhé půli. (10:15) (10:15)

32
    Lehocký zvyšuje vedení Dukly již na 14:10. (10:14) (10:14)

31
    Dukla vstupuje lépe do druhé půle a hosté již vedou o tři branky! (10:13) (10:13)

31
    Začal druhý poločas. (10:12)

První poločas je za námi, hosté si drží nepatrný náskok, ovšem pro domácí je to stále dobrá výchozí pozice do druhé půle, kde se mohou pokusit o vyrovnání, případně o otočení vývoje zápasu ve svůj prospěch.

30
    První poločas skončil. (9:12)

30
    Se zvukem závěrečné sirény ještě domácí využívají sedmimetrový hod a dávají desátou branku.

30
    Běží poslední minuta první půle, domácí gólman Josef Pour nyní dostal nepříjemnou ránu míčem do hlavy, těžce se zvedá z palubovky. (9:12) (9:12)

27
    Hosté zvyšují vedení a domácí lavička reaguje oddechovým časem. (9:12) (9:12)

26
    Jakub Kastner dává ze středu svou čtvrtou branku a jedenáctou Dukly Praha. (9:11) (9:11)

25
    Nejprve domácí Martin Střelec vyrovnal a vzápětí "utekl" hostující Kotrč a hosté opět vedou. (9:10) (9:10)

24
    Po technické chybě domácích se z rychlého protiútoku prosazuje Štěpán Krupa a Dukla opět vede. (8:9) (8:9)

22
    A vzápětí Jiří Gřes střelou z pravé strany vyrovnává! (8:8) (8:8)

21
    Měchýř po přihrávce Bukovského snižuje na rozdíl jediné branky! (7:8) (7:8)

20
    Jiří Gřes je úspěšný ze sedmimetrového hodu, domácí snižují náskok soupeře. (6:8) (6:8)

19
    Třetí branku v utkání zaznamenává i hostující Jakub Kastner, Dukla již opět vede o tři branky. (5:8) (5:8)

18
    Svou třetí brankou v utkání snižuje na rozdíl dvou branek domácí Martin Střelec. (5:7) (5:7)

17
    Náskok hostů začíná narůstat, nyní proměňuje sedmimetrový hod Tomáš Krupa. (4:7) (4:7)

15
    Domácí začali chybovat v rozehrávce, a tak je hosté trestají z rychlých pritútoků - Sviták zvyšuje vedení Dukly Praha. (4:6) (4:6)

14
    Další rychlý protiútok Dukly, na jehož konci je přesné zakončení Jakuba Kastnera. (4:5) (4:5)

12
    Veterán v sestavě Kopřivnice, Daniel Prepsl, se dokázal prosadit z levého křídla a je opět srovnáno. (4:4) (4:4)

12
    Z rychlého protiútoku se opět trefuje Milan Kotrč z místa pravé spojky. (3:4) (3:4)

11
    Milan Kotrč vyrovnává na 3:3, navíc byl domácím Hojníkem faulován, ten je vyloučen. (3:3) (3:3)

10
    Přesilová hra domácích končí, fauluje Jan Gřes, který je také vyloučen na dvě minuty. (3:2) (3:2)

9
    První vyloučení v utkání, vyloučen Vojtěch Šik, domácí si zahrají přesilovou hru. (3:2) (3:2)

7
    Střelou z levé strany dává Jiří Gřes vedoucí branku domácího týmu. (3:2) (3:2)

6
    Po sérii neúspěchů na obou stranách se nakonec přece jenom domácí dočkali vyrovnání. (2:2) (2:2)

4
    Vzápětí se ze středu brankoviště prosazuje Mráz. (1:2) (1:2)

4
    Domácí využívají nabídnutou šanci, Hojník dává sedmimetrový hod, je vyrovnáno. (1:1) (0:1)

3
    Hostující Radek Mráz dostal žlutou kartu, domácí budou zahrávat sedmimetrový hod. (0:1) (0:1)

3
    Kastner dává první branku utkání, Dukla vede. (0:1) (0:1)

2
    Dukla poprvé střílí na bránu, bezvýsledně. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

KH Kopřivnice: Pour, Žingor - Lipový, Veřmiřovský, Gřes Jan, Gřes Jiří, Stanislav, Kahánek, Krejčiřík, Reček, Měchýř, Hojník, Střelec, Fulnek, Bukovský, Prepsl

HC Dukla Praha: Rangl, Petružela - Kern, Kastner, Aliapulios, Sviták, Šik, Mráz, Suchý, Piskač, Konšel, Kotrč, Polášek, Rams, Krupa, Petržala, Tesař, Syřínek, Lehocký, Šůstek, Bělohlav.

Vítejte u dnešního online přenosu utkání 20. kola mužské Tipgames Extraligy házené mezi týmy KH Kopřivnice (11. místo, 4 body) a HC Dukla Praha (3. místo, 23 bodů).

Účast v elitní "šestce" si může o víkendu definitivně zajistit také pražská Dukla, která se v uplynulých kolech díky výkonům Tomáše Petržaly dvakrát radovala z výhry, přestože dohromady vsítila pouze 39 branek. Vítězství ji posunula ze „zóny ohrožení“ na třetí příčku, kterou by si ráda minimálně udržela po zápase na půdě poslední Kopřivnice. Po nadějném startu sezóny mají Kopřivničtí na svém kontě již tucet proher v řadě a do konce základní části je po sobotním zápase čeká volný los a těžký duel s Lovosicemi. To není rozhodně pro mladý celek radostná pozice a případný bodový zisk v jednom z těchto utkání by byl nesmírně překvapivý.(chf.cz)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.