Lovosice – Frýdek-M. 29:28 (kon.) | Kopřivnice – Dukla 23:29 (kon.) | Zubří – Karviná 29:26 (kon.)
Jičín – Plzeň 22:18 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
29:28 (10:18)
Pepino SKP Frýdek-Místek
cz Sobota 02.03.2013, 17:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Hráči Frýdku-Místku padli do jednoho na zem, protože zcela neuvěřitelně ztratili dnešní vyhraný zápas. A stejně jako před týdnem znovu prohrávají o jediný gól. Frýdek-Místek měl v poločase luxusní osmigólový náskok, nakonec ale prohrál 28:29. (18:28:08)

60
    Konec zápasu. (29:28)

58
    Závěr utkání bude hodně hektický. Ale Lovosice opět o gól vedou. (29:28) (29:28)

58
    Dvě minuty před koncem máme opět srovnané skóre. (28:28) (28:28)

57
    Motl střelou v pádu dostává Lovosice do vedení! (28:27) (28:27)

55
    Po faulu Klimta (LOV) si Frýdek-Místek zahraje přesilovku. (27:27) (27:27)

55
    Hala bouří, Lovosice dokázaly vyrovnat! Tomu už věřil málokdo. (27:27) (27:27)

54
    Landa pálil přímo pod břevno! (26:27) (26:27)

53
    Chroustovský nyní z jasné pozice nepřekonal gólmana. (25:27) (25:27)

53
    Lovosice mají nápor, nyní Motl srazil náskok Frýdku-Místku už na pouhé dva góly. (25:27) (25:27)

52
    Blíží se závěr utkání, hráči ze severní Moravy stále vedou o tři branky. (24:27) (24:27)

50
    Lovosice významně ukrajují z náskoku Frýdku-Místku. Deset minut před koncem ztrácí už jen tři góly. (23:26) (23:26)

49
    Hostující trenér si vzal time-out. (22:26) (22:26)

49
    Motl překvapil gólmana. Lovosice mocně stahují náskok soupeře v posledních minutách! (22:26) (22:26)

49
    Nyní po jedné brance na obou stranách. Hosté tak vedou o pět gólů. (21:26) (21:26)

48
    Motl a posléze Havlovec překonali gólmana Frýdku-Místku. (20:25) (20:25)

47
    Nyní ale pálil přesně k tyči hostující Hečko. (18:25) (18:25)

46
    Že by se ještě rýsoval lovosický obrat? Hned třetmi brankami nyní zasypali bránu hostujícího týmu házenkáři ze severu Čech. (18:24) (18:24)