Lovosice – Frýdek-M. 29:28 (kon.) | Kopřivnice – Dukla 23:29 (kon.) | Zubří – Karviná 29:26 (kon.)
Jičín – Plzeň 22:18 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
29:28 (10:18)
Pepino SKP Frýdek-Místek
cz Sobota 02.03.2013, 17:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Hráči Frýdku-Místku padli do jednoho na zem, protože zcela neuvěřitelně ztratili dnešní vyhraný zápas. A stejně jako před týdnem znovu prohrávají o jediný gól. Frýdek-Místek měl v poločase luxusní osmigólový náskok, nakonec ale prohrál 28:29. (18:28:08)

60
    Konec zápasu. (29:28)

58
    Závěr utkání bude hodně hektický. Ale Lovosice opět o gól vedou. (29:28) (29:28)

58
    Dvě minuty před koncem máme opět srovnané skóre. (28:28) (28:28)

57
    Motl střelou v pádu dostává Lovosice do vedení! (28:27) (28:27)

55
    Po faulu Klimta (LOV) si Frýdek-Místek zahraje přesilovku. (27:27) (27:27)

55
    Hala bouří, Lovosice dokázaly vyrovnat! Tomu už věřil málokdo. (27:27) (27:27)

54
    Landa pálil přímo pod břevno! (26:27) (26:27)

53
    Chroustovský nyní z jasné pozice nepřekonal gólmana. (25:27) (25:27)

53
    Lovosice mají nápor, nyní Motl srazil náskok Frýdku-Místku už na pouhé dva góly. (25:27) (25:27)

52
    Blíží se závěr utkání, hráči ze severní Moravy stále vedou o tři branky. (24:27) (24:27)

50
    Lovosice významně ukrajují z náskoku Frýdku-Místku. Deset minut před koncem ztrácí už jen tři góly. (23:26) (23:26)

49
    Hostující trenér si vzal time-out. (22:26) (22:26)

49
    Motl překvapil gólmana. Lovosice mocně stahují náskok soupeře v posledních minutách! (22:26) (22:26)

49
    Nyní po jedné brance na obou stranách. Hosté tak vedou o pět gólů. (21:26) (21:26)

48
    Motl a posléze Havlovec překonali gólmana Frýdku-Místku. (20:25) (20:25)

47
    Nyní ale pálil přesně k tyči hostující Hečko. (18:25) (18:25)

46
    Že by se ještě rýsoval lovosický obrat? Hned třetmi brankami nyní zasypali bránu hostujícího týmu házenkáři ze severu Čech. (18:24) (18:24)

43
    Frýdek-Místek si vypracoval už obrovský devítigólový náskok. (15:24) (15:24)

41
    Během jedné minuty se prosadily po jednom gólu oba celky. (15:22) (15:22)

40
    Nyní dvě branky v krátkém sledu přidali lovosičtí házenkáři. I přesto stále vysoko prohrávají. (14:21) (14:21)

38
    Je skutečně překvapující, že v dnešním utkání mají výrazně navrch hráči Frýdku-Místku. (12:21) (12:21)

38
    Ze samostatného úniku se nemýlil Hečko. (12:21) (12:21)

37
    A dvanáctý gól Lovosic přidal Škvařil. (12:20) (12:20)

37
    Nyní se po delší době prosadil domácí Motl. (11:20) (11:20)

36
    Už na desetigólový rozdíl navýšil hostující Hladký. (10:20) (10:20)

34
    Oba týmy nyní spálily svou šanci, skóre se neměnilo. (10:19) (10:19)

32
    Frýdek-Místek začíná druhý poločas gólem. (10:19) (10:19)

31
    Začal druhý poločas. (10:18)

První poločas domácí vůbec nezvládli. S Frýdkem-Místkem, který je v tabulce na předposledním 10. místě, prohrávají 10:18. Hosté velmi snadno procházeli obranou Severočechů a téměř každou svou střelu přetavili v gól.

30
    První poločas skončil. (10:18)

29
    Velmi záhy po vyloučení domácího hráče skóroval frýdecko-místecký Pohludka. (10:18) (10:18)

29
    Domácí hráč se dopustil faulu, Lovosice tak budou hrát v oslabení. (10:17) (10:17)

28
    Domácí vstřelili gól, i tak ještě ztrácí pořádnou porci gólů na svého dnešního soupeře. (10:17) (10:17)

28
    Frýdek-Místek dává góly s neuvěřitelnou lehkostí. Jako nyní. (9:17) (9:17)

27
    V závěru poločasu domácí snížili na rozdíl sedmi branek. (9:16) (9:16)

26
    Jenže vzápětí se trefil do černého hostující David Kalous. (8:16) (8:16)

26
    Po skutečně dlouhé době se Lovosice prosadily. Jmenovitě Jakub Škvařil. (8:15) (8:15)

25
    Severomoravané zaznamenali další gól a jejich náskok je už obrovský. (7:15) (7:15)

23
    Lovosice neproměňují ani ty největší šance a hostům pak stačí hrát na brejky. Nyní pálil do sítě Hes. (7:14) (7:14)

22
    Velice snadno prochází hosté obranou Lovosic. A tak nyní přidali už svůj třináctý gól. (7:13) (7:13)

20
    A další gól Frýdku-Místku přidal z brejku Dyba. (7:12) (7:12)

19
    Nyní Lovosice inkasovaly celkem lacinou branku. (7:11) (7:11)

18
    Nejprve Landa trefil břevno, poté už střílel do sítě Havlovec. (7:10) (7:10)

17
    Za pár sekund střílel velmi tvrdě pod břevno hostující Kalous. (6:10) (6:10)

17
    Přes zeď skóroval Motl. (6:9) (6:9)

16
    Přesně pod břevno pálil hostující Marenčák. Lovosický gólman Adamík neměl nárok. (5:9) (5:9)

15
    Domácí Škvařil docílil páté branky Lovosic. (5:8) (5:8)

14
    Jenže hned vzápětí se opět prosadili hosté. (4:8) (4:8)

14
    Kanonýr Motl mířil přesně k tyči. (4:7) (4:7)

13
    Domácí kouč si vzal time-out. (3:7) (3:7)

13
    Hostující Hečko opět navýšil vedení hostů. (3:7) (3:7)

12
    Lovosice nyní sice mají tlak, jenže neproměnily už řadu šancí. (3:6) (3:6)

10
    Na druhé straně hřiště se ale Marenčák z hranice 7m hodu nemýlil. (3:6) (3:6)

10
    Havlovec neproměnil 7m hod! (3:5) (3:5)

9
    Frýdek navýšil své vedení po solidní kombinační akci. (3:5) (3:5)

8
    Lovosický gólman si nyní připsal na konto úspěšný zákrok. (3:4) (3:4)

7
    Snížení přinesl domácí Chroustovský. (3:4) (3:4)

7
    Hráčům ze severní Moravy vyšla brejková situace a proto vedou o dva góly. (2:4) (2:4)

5
    Berka nyní spálil velkou šanci! (2:3) (2:3)

5
    Nyní padl gól na obou stranách, hosté tak nadále vedou o jednu branku. (2:3) (2:3)

3
    A nedlouho poté dává vedení hostům Kichner. (1:2) (1:2)

2
    I Frýdek-Místek skóroval ze svého úvodního útoku. (1:1) (1:0)

1
    Lovosice se hned z první své útočné akce dostaly do vedení. (1:0) (1:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

HK .A.S.A. Město Lovosice: Adamík, Šálek - Krahulík, Sýkora, Motl, Brecko, Havlovec, Chroustovský, Klimt, Berka, Škvařil, Jonáš, Kolomazník.

SKP Frýdek-Místek: Klaban, Komárek, Mynář, Petřík, Kichner, Hečko, Marenčák, Dyba, Vacula, Hes, Kalous, Pohludka, Strack, Hladký.

Lovosice po dvou porážkách v řadě klesly až na čtvrté místo v tabulce, takže je jasné, že v dnešním utkání už budou chtít nutně bodovat. Před Severočechy se v tabulce dostala Dukla, Plzeň a Jičín, který nyní celou soutěž vede.

Proti Frýdku-Místku budou ale domácí jasnými favority. Severomoravané jsou totiž v tabulce až na předposledním 10. místě se ziskem pouhých pěti bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.