Kluž – Inter 0:3 (kon.) | Plzeň – Neapol 2:0 (kon.) | Chelsea – Sparta Praha 1:1 (kon.)
Liverpool – Zenit 3:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:0 (0:0)
SSC Neapol
Štvrtok 21.02.2013, 21:05 • Doosan Arena • Európska liga

89
    Posledné striedanie domácich. Štípek nahradil Kolářa.

84
    Insigne mohol byť tým hráčom, ktorý dá aspoň čestný gól ale proti bol Kozáčik. Insigne z uhla prestrelil brankára plzne ale ten loptu včas zastavil ešte pred bránkovou čiarou. Kozáčik si drží čisté konto.

83
    Domáci tréner stiahol z hry aktívneho Rajtorala a do hry poslal Filla.

82
    Řezník trafil z voleja brvno. Obrovské šťastie mal teraz brankár hostí. Domáci sa v týchto minútach futbalom doslova bavia.

78
    Horváth z dobrých 35 m ohrozil brankára De Sanctisa, ktorý vyrazil na roh. Z rohu domáci tretí gól nepridali.

76
    Maggio ďalším potrestaným hráčom hostí.

74
    Viktoria Plzeň dala gól! Gól strelil TECL.
    Sen sa pomaly ale isto stáva skutočnosťou. Plzeň pridáva druhý gól v zápase. Kolář našiel na rohu šestnástky TECLA ten si loptu spracoval ľavou nohou, prehodil si ju na pravú a obstrelil brankára De Sanctisa. TECL strelil svoj druhý gól v tomto dvojzápase.

71
    Žltú kartu dostal aj samotný Darida asi za nejaké komenty na Cavaniho.

70
    Cavani dostal žltú kartu za udretie protihráča do tváre. Tým hráčom bol Darida.

65
    Posledné striedanie hostí. Cannavaro nahradil Gamberiniho, ktorý mal nejaké zdravotné problémy.

57
    V dnešnom zápase si už Bakoš nezahraje keďže ho vystriedal na trávniku strelec jedného z gólov na neapolskej pôde Tecl.

56
    Žltá karta pre domáceho hráča Bakoša i keď nechápem prečo. Bakoš tam bol v súboji s Gamberinim ale neviem či to bolo na žltú kartu a dokonca ju mohol dostať sám Gamberini lebo Bakoša sotil na zem.

51
    Viktoria Plzeň dala gól! Gól strelil KOVAŘÍK.
    Domáci sa konečne dočkali toho vytúženého gólu. Šťastným strelcom je KOVAŘÍK, ku ktorému sa lopta dostala z pravej strany, preletela jedenástku a KOVAŘÍK zvoleja prestrelil De Sanctisa. Brankár neapola sa lopty dotkol, spomalil ju ale predsa sa dostala za čiaru.

47
    Hostia v prestávke vystriedali ešte jedného hráča a to Cavaniho, ktorý nahradil Donadela.

47
    Bakoš spálil ďalsiu tutovku. Od Horvátha dostal presnú loptu na hlavu a sám pred brankárom poslal loptu nad.

46
    Hosťujúci tréner cez prestávku stiahol z ihriska Behramiho, ktorého nahradil Inler.

43
    Donadel dostal žltú kartu za stiahnutie Kolářa, ktorý ak by prešiel mohol by postupovať na bránu.

32
    Prvým hráčom hostí, ktorý dostal žltú kartu je Behrami.

28
    Bakoš mohol otvoriť skóre zápasu. Pavel Horváth poslal presnú prihrávku na päťku svojmu spoluhráčovi ale ten ju tiesnený poslal vedľa bránu.

16
    Hostia sa rohu ubránili a dokonca sa aj dostávali do šance ale útočiaceho hráča fauloval Limberský za čo si vyslúžil žltú kartu.

4
    Rajtoral sa zbavil Donadela aj vnikol do šestnástky ale jeho prihrávka už nenašla nikoho zo svojich spoluhráčov.

2
    Hneď v úvode zápasu sa dostal do šance Kolář, ktorý ešte hľadal vo vápne Bakoša ale k nemu sa lopta nedostala.

Ján Vrauko

Góly: 51. Kovařík, 74. Tecl

Karty:   16. Limberský (PLZ), 56. Bakoš (PLZ), 71. Darida (PLZ) - 32. Behrami (NEA), 43. Donadel (NEA), 70. Cavani (NEA), 76. Maggio (NEA)

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik - Procházka, Řezník, Čišovský, Limberský, Rajtoral, Kolář , Horváth ( K ), Kovařík, Darida, Bakoš
    SSC Neapol: De Sanctis ( K ) - Gamberini, Rolando, Behrami, Džemaili, Donadel, Maggio, Zúñiga, Pandev, Calaiò, Insigne

Rozhodca: Kassai - Erős, Ring