Kluž – Inter 0:3 (kon.) | Plzeň – Neapol 2:0 (kon.) | Chelsea – Sparta Praha 1:1 (kon.)
Liverpool – Zenit 3:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:0 (0:0)
SSC Neapol
Štvrtok 21.02.2013, 21:05 • Doosan Arena • Európska liga

89
    Posledné striedanie domácich. Štípek nahradil Kolářa.

83
    Domáci tréner stiahol z hry aktívneho Rajtorala a do hry poslal Filla.

65
    Posledné striedanie hostí. Cannavaro nahradil Gamberiniho, ktorý mal nejaké zdravotné problémy.

57
    V dnešnom zápase si už Bakoš nezahraje keďže ho vystriedal na trávniku strelec jedného z gólov na neapolskej pôde Tecl.

47
    Hostia v prestávke vystriedali ešte jedného hráča a to Cavaniho, ktorý nahradil Donadela.

46
    Hosťujúci tréner cez prestávku stiahol z ihriska Behramiho, ktorého nahradil Inler.

Ján Vrauko

Góly: 51. Kovařík, 74. Tecl

Karty:   16. Limberský (PLZ), 56. Bakoš (PLZ), 71. Darida (PLZ) - 32. Behrami (NEA), 43. Donadel (NEA), 70. Cavani (NEA), 76. Maggio (NEA)

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik - Procházka, Řezník, Čišovský, Limberský, Rajtoral, Kolář , Horváth ( K ), Kovařík, Darida, Bakoš
    SSC Neapol: De Sanctis ( K ) - Gamberini, Rolando, Behrami, Džemaili, Donadel, Maggio, Zúñiga, Pandev, Calaiò, Insigne

Rozhodca: Kassai - Erős, Ring