SV Ried
1:1 (0:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
cz Streda 20.02.2013, 18:30 • Keine Sorgen Arena • Rakúska Bundesliga

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, ve kterém byla k vidění velká spousta šancí. V prvním poločase měly několik šancí oba týmy, ale žádný z hráčů se neprosadil. Ve druhé půli se trefil Zulj a poslal Ried do vedení. Domácí měli i další šance, ale žádná neskončila brankou. Naopak z rychlé akce se prosadil hostující Topcagić, který se trefil v 83. minutě. Žádná další branka už nepadla a zápas tak skončil nerozhodně 1:1. Domácí byli dnes aktivnější a měli několik šancí, ale proměnit dokázali pouze jedno a s jedním gólem se těžko vyhrává.

To je z mé strany vše a těším se na další sportovní přenos. Přeji hezký zbytek večera, třeba u sledování nějakého dalšího našeho onlajn přenosu. Na počtenou. (20:20:42)

90+4
    Stále se hraje na polovině hostujícího celku, ale daleko od branky.

90+2
    Hosté se i tentokrát ubránili.

90+1
    Domácí to ještě zkouší a tlačí se dopředu.

90
    Hraje se poslední minuta tohoto utkání.

88
    Domácí Schicker uviděl za svůj faul žlutou kartu.

87
    Ale ani z něho nic nebylo, přesto jsou domácí stále u míče.

86
    Rohový kop pro domácí.

85
    Ale zatím se nemohou dostat k zakončení. Hosté výborně brání.

84
    Domácí se tlačí před branku svého soupeře.

83
    Pellets WAC právě vstřelili branku!

A je vyrovnáno! Po přihrávce do vápna se dostal k míči střídající MIHRET TOPCAGIC, který pohotově prostřelil domácího brankáře.

82
    Poslední střídání hostů. Dohrál Rubén Rivera a přišel Huttenbrenner.

82
    Z rohu ale nic nebylo, protože jeden z hostujících hráčů se ve vápně domácích provinil útočným faulem.

81
    Rohový kop pro hostující celek.

80
    Domácí střídají. Odešel Gartler a zahraje si Vastić.

78
    Hosté se dostávali do vápna domácích, ale vše zastavil útočný faul.

77
    Domácí se opět hnali dopředu, ale i tentokrát skvěle zasáhli hostující zadáci.

76
    Na druhé straně pálil Putsche, ale s jeho technickou střelou si domácí brankář v pohodě poradil. Tomuto pokusu scházela hlavně razance.

75
    Zulj se dostal na malém vápně k míči, ale v těžké pozici branku hostů přestřelil!