Slavia – Horsens 0:1 (kon.) | Senica – Polonia 2:2 (kon.) | Rapid Viedeň – Ružomberok 2:0 (kon.)
SK Slavia Praha
0:1 (0:1)
AC Horsens
cz Utorok 12.02.2013, 14:00Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Přeji krásný den všem fotbalovým fanouškům. Pražská Slavia sehraje dnes další přípravné utkání, a to proti dánskému týmu AC Horsens.

1

2
    Slavia nastoupila poprvé na soustředění ve svých červenobílých dresech. V Turecku, kde se utkání hraje, panuje dobré počasí a trávník je skvěle připraven.

3
    Jeden z hráčů dánského celku se dostal ke střele z hranice velkého vápna, ale Čontofalský si s jeho pokusem poradil.

4
    Hosté zahrávali standardní situaci zhruba z 25 metrů. Centrovaný míč odhlavičkoval Petrák a do brejku šel Martin Fenin, ten ale o kulatý nesmysl rychle přišel.

5
    Rohový kop pro Slavii.

6
    Po rohu pálil z velkého vápna Zmrhal, míč ještě tečoval Dobrotka, ale kulatý nesmysl skončil vedle branky dánského celku.

11
    První velká šance zápasu. Dlouhý aut prodloužil Takyi, míč se dostal k Mehlovi, který se snažil z bezprostřední blízkosti prostřelit Čontofalského, ale ten předvedl výborný zákrok a stav utkání se tedy nemění.

15
    Slavii hraje nyní pouze v deseti. Po tvrdém střetu je za postranní lajnou ošetřován Bortel.

17
    Bortel je zpět na trávníku a Slavie tedy střídat nemusí.

20
    První velká šance Slavie. Fenin výborně kombinoval s Juharem, který nacentroval do vápna dánského celku. Tam se k míči zhruba na hranici penalty dostal Karol Kisel, ale Rannowa neprostřelil.

23
    Nworuh se řítil sám na Čontofalského, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, který odmával ofsajd.

27
    Juharům centr prodloužil Fenin na zadní tyč, kde byl Mičola. Ten ještě našel nabíhajícího Petráka, který ale branku dánského celku těsně minul.

30
    První žlutou kartu uviděl za faul ve středu hřiště Petrák.

31
    Slavia musí střídat. Bortela nahradil Hubáček.

35
    Slávisté jsou aktivnější, drží častěji míč, ale do zakončení se v posledních minutách nemohou dostat.

36
    Po centru z pravé strany se dostal k hlavičce Kryger, ale branku českého celku netrefil.

39
    Po nešťastném zákroku byl ošetřován i Dobrotka, ale už pokračuje ve hře.

42
    Slávisté rozjíždějí většinu svých akcí přes Gecova, který je hodně aktivní.

45
    Po souboji ve vápně Slavie upadl Nworuh a hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop.

45
    Horsens právě vstřelilo branku!

K míči se postavil MARTIN SPELMANN, který prostřelil Čontofalského a poslal Horsens do vedení.

V prvním poločase jsme viděli několik dobrých šancí, ale brankou skončila pouze jedna. V poslední minutě první půle se prosadil z penalty Martin Spelmann, který poslal dánský celek do vedení.

46

47
    Slavia udělala do druhé půle tři změny. Juhara nahradil Čonka, Kisela Škoda a Mičolu Koreš.

52
    Ve druhém poločase zatím končí všechny akce u velkých vápen. K vidění je mnoho osobních soubojů.

55
    A mohlo být vyrovnáno. Milan Škoda se dostal ke střele, ale poslal míč pouze do břevna dánské branky!

57
    Retov našel ve vápně Krygera, který ještě prodlužoval vedle sebe, ale tam nebyl žádný z jeho spoluhráčů a z této akce tedy nic nebylo.

62
    Hra je v posledních minutách často přerušována a na další šanci a branku stále čekáme.

66
    Slavia střídá. Dohrál Fenin a zahraje si Vošahlík.

67
    A ještě jedno střídání. Gecova nahradil Tusjak.

69
    Z dálky to zkusil Hallstrom, ale Čontofalský neměl s jeho pokusem žádný problém.

70
    Dánský celek zahrával rohový kop. Míč nacentroval Retov, ale žádného ze svých spoluhráčů nenašel.

72
    Koreš se dostal do brejku, ale byl faulován. Slavia tedy zahrávala přímý volný kop zhruba z 25 metrů. K míči se postavil Nitrianský, ale kulatý nesmysl poslal těsně nad břevno dánské branky.

76
    Slavia se snaží vyrovnat a má víc ze hry. Do vápna dánského celku centroval Vošahlík, ale Tusjak na míč nedosáhl.

78
    Další střídání Slavie. Odešel Petrák a zahraje si Šimeček.

80
    Do zápasu dnes nezasáhl David Škutka, který má svalové problémy.

84
    Slavia zahrávala další přímý kop zhruba z 27 metrů. K míči se tentokrát postavil Martin Hurka, který se prezentoval krásnou střelou, ale brankář dánského celku vytasil parádní zákrok a míč vyrazil.

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé a velmi vyrovnané utkání, které nakonec rozhodla jedna branku. Tu vstřelil ve 45. minutě Martin Spelmann, který proměnil pokutový kop. Slavia měla několik dobrých šancí, ale žádná neskončila brankou. Dánský celek tedy porazil Slavii 1:0.

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. (15:43:54)