Slavia – Horsens 0:1 (kon.) | Senica – Polonia 2:2 (kon.) | Rapid Viedeň – Ružomberok 2:0 (kon.)
SK Slavia Praha
0:1 (0:1)
AC Horsens
cz Utorok 12.02.2013, 14:00Prípravný zápas

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. (15:43:54)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé a velmi vyrovnané utkání, které nakonec rozhodla jedna branku. Tu vstřelil ve 45. minutě Martin Spelmann, který proměnil pokutový kop. Slavia měla několik dobrých šancí, ale žádná neskončila brankou. Dánský celek tedy porazil Slavii 1:0.

84
    Slavia zahrávala další přímý kop zhruba z 27 metrů. K míči se tentokrát postavil Martin Hurka, který se prezentoval krásnou střelou, ale brankář dánského celku vytasil parádní zákrok a míč vyrazil.

80
    Do zápasu dnes nezasáhl David Škutka, který má svalové problémy.

78
    Další střídání Slavie. Odešel Petrák a zahraje si Šimeček.

76
    Slavia se snaží vyrovnat a má víc ze hry. Do vápna dánského celku centroval Vošahlík, ale Tusjak na míč nedosáhl.

72
    Koreš se dostal do brejku, ale byl faulován. Slavia tedy zahrávala přímý volný kop zhruba z 25 metrů. K míči se postavil Nitrianský, ale kulatý nesmysl poslal těsně nad břevno dánské branky.

70
    Dánský celek zahrával rohový kop. Míč nacentroval Retov, ale žádného ze svých spoluhráčů nenašel.

69
    Z dálky to zkusil Hallstrom, ale Čontofalský neměl s jeho pokusem žádný problém.

67
    A ještě jedno střídání. Gecova nahradil Tusjak.

66
    Slavia střídá. Dohrál Fenin a zahraje si Vošahlík.

62
    Hra je v posledních minutách často přerušována a na další šanci a branku stále čekáme.

57
    Retov našel ve vápně Krygera, který ještě prodlužoval vedle sebe, ale tam nebyl žádný z jeho spoluhráčů a z této akce tedy nic nebylo.

55
    A mohlo být vyrovnáno. Milan Škoda se dostal ke střele, ale poslal míč pouze do břevna dánské branky!

52
    Ve druhém poločase zatím končí všechny akce u velkých vápen. K vidění je mnoho osobních soubojů.

47
    Slavia udělala do druhé půle tři změny. Juhara nahradil Čonka, Kisela Škoda a Mičolu Koreš.

46

V prvním poločase jsme viděli několik dobrých šancí, ale brankou skončila pouze jedna. V poslední minutě první půle se prosadil z penalty Martin Spelmann, který poslal dánský celek do vedení.