Most – Písek 29:21 (kon.) | Šaľa – Jindř. Hradec 36:17 (kon.)
DHK Baník Most
29:21 (15:6)
Sokol Písek
cz Sobota 09.02.2013, 17:00 • Sportovní hala Most • Hádzanárska interliga ženy

18. kolo W.H.I.L. je za námi a vítěze má podle očekávání domácí celek, a to DHK Baník Most Černí andělé. Oba dvva body tak zůstávají na severu Čech a já se s vámi loučím u dalšího onlajnu na počtenou. (18:26:23)

60
    Konec zápasu. (29:21)

60
    Kalčíková z půlky překonala vteřinou před sirénou Bezpalcovou! (29:21) (29:21)

60
    Halou zní "Vysoký jalovec" a domácí publikum ve stoje skanduje. (29:20) (29:20)

60
    Kalčíková koriguje. (29:20) (29:20)

59
    Schererová z levé spojky střílí první branku utkání. (29:19) (29:19)

58
    utkání se již spíše dohrává v přátelském duchu. (28:19) (28:19)

56
    Malá z brejku znovu překonala vystřídavší Bezpalcovou. (28:19) (28:19)

55
    Vyhnalová se probila přes Dvořákovou a snižuje na rozdíl deseti branek. (28:18) (28:18)

53
    Z levé spojky opět Veronika Malá. (28:17) (28:17)

51
    Malá z brejku koriguje pohlednou piruetou a následnou střelou o zem. (28:16) (28:16)

50
    Borovská z levé spojky. (28:15) (28:15)

50
    Sedmičku proměňuje i mostecká Weisenbilderová. (28:14) (28:14)

49
    Borovská proměňuje ze sedmičky. (27:14) (27:14)

49
    Martinková vyloučena na 2 minuty + sedmička pro Sokol. (27:13) (27:13)

48
    Vaňková z podstřelu ze střední spojky. (27:13) (27:13)

47
    Vyhnalová koriguje také z brejku. (26:13) (26:13)

47
    Martinková ze střední spojky navyšuje vedení Mostu. (26:12) (26:12)

46
    Borovská kontruje z brejku. (25:12) (25:12)

46
    Time-out pro Černé anděly. (25:11) (25:11)

44
    Beňušková z pravé spojky. (25:11) (25:11)

44
    Role exekutorky sedmičky se zhostila Weisenbilderová a byla úspěšná. (24:11) (24:11)

43
    Dvořáková (PIS) 2 minuty + sedmička pro Most. (23:11) (23:11)

42
    Vítková teď vyfasovala profesorskou přihrávku na pivota od Weisenbilderové a o tyč zvyšuje. (23:11) (23:11)

42
    Vítková z pivota. (22:11) (22:11)

42
    Ze sedmičky úspěšná Vyhnalová. (21:11) (21:11)

41
    Žlutá karta na straně Černých andělů - Weisenbilderová. (21:10) (21:10)

40
    Součková se prosazuje z levé spojky. (21:10) (21:10)

39
    Růčková zahodila trestuhodným způsobem sedmičku. (21:9) (21:9)

39
    Z domácího celku potrestána dvouminutovým trestem Beňušková. (21:9) (21:9)

38
    Opět Hanka Martinková a její brankostroj. (21:9) (21:9)

37
    Keslerová se prosazuje z velké dálky. (20:9) (20:9)

37
    Martinková zvyšuje střelou z podstřelu. (20:8) (20:8)

36
    Janoušková úspěšná z podstřelu. (19:8) (19:8)

35
    Sukdoláková ihned kontruje. (18:8) (18:8)

34
    Poslední hráčka v kádru Černých andělů se konečně dočkala první branky v letošní sezoně, Kateřina Dvořáková se prosazuje střelou o zem z levé spojky. (18:7) (18:7)

32
    Vyhnalová se prosazuje z levé spojky. (17:7) (17:7)

32
    Martinková ze střední spojky přes bloky. (17:6) (17:6)

31
    Růčková si seběhla až na pivota a střílí první branku druhé půle. (16:6) (16:6)

31
    Sukdoláková střílí mimo branku. (15:6) (15:6)

31
    Začal druhý poločas. (15:6)

První poločas zatím přinesl důmyslnou hru kočky s myší. Když už to vypadalo, že se Sokol začíná dostávat do zápasu, nasadili Černí andělé na palubovku Martinkovou a ta opět nahnala Mostečankám potřebný náskok. Druhý poločas by měl být opět v režii hráček ze severu Čech.

30
    První poločas skončil. (15:6)

30
    Schererová neuspěla z přehozem Stojarovou. (15:6) (15:6)

30
    Žlutá karta Sokol - Boorová. (15:6) (15:6)

29
    Weisenbilderová si seběhla na pravou spojku a o levou tyče překonala střelou do protipohybu Stojarovou. (15:6) (15:6)

28
    Součková koriguje z brejku. (14:6) (14:6)

26
    Vítková ze své typické pozice - pivot. (14:5) (14:5)

26
    Vysloužilová M. z pivota o zem překonává Stojarovou. (13:5) (13:5)

25
    Teď následovalo několik nepřesných přihrávek na obou stranách, kdy míče skončili v autu. (12:5) (12:5)

23
    Time-out pro domácího trenéra Poloze. (12:5) (12:5)

23
    Dvořáková snižuje z rychlého brejku. (12:5) (12:5)

22
    Weisenbilderová uspěla se sedmičkou na Stojarovou. (12:4) (12:4)

20
    Sukdoláková vyloučena na 2 minuty. (11:4) (11:4)

20
    Sukdoláková z rychlého kontruje snižuje. (11:4) (11:4)

20
    Vyhnalová úspěšná ze sedmičky. (11:3) (11:3)

19
    Hra ztratila tempo a spád, hostující hráčky se snaží co nejméně inkasovat a občas zahrozit. (11:2) (11:2)

18
    Weisenbilderová do tyče. (11:2) (11:2)

16
    Time-out pro Sokol. (11:2) (11:2)

16
    Tomášková překonává z pravé spojky Stojarovou. (11:2) (11:2)

14
    Janoušková z levé spojky překonává Stojarovou. (10:2) (10:2)

13
    Žlutá karta pro Sokol - Kutlvašrová. (9:2) (9:2)

13
    Müllnerová je dnes v brance doslova famózní! kryje jednu střelu za druhou a podrhuje tak skvělý úvod do zápasu od Černých andělů. (9:2) (9:2)

11
    Martinková opět střelou přes bloky navyšuje, defenziva Sokola je proti ní doslova bezradná! (9:2) (9:2)

11
    Sukdoláková si půjde odpočinout na 2 minuty. (8:2) (8:2)

10
    Černí andělé doslova profesorským způsobem dopravili míč za záda Stojarové, autorkou branky je ovšem Janoušková. (8:2) (8:2)

9
    Martinková doslova níčí obranu Sokola svou střelou ze střední spojky. (7:2) (7:2)

9
    Sukdoláková snižuje z brankoviště střelou o tyč. (6:2) (6:2)

8
    Žlutá karta na straně Mostu - Tomášková. (6:1) (6:1)

8
    Martinková ze střední spojky přes bloky. (6:1) (6:1)

7
    V sedmé minutě ze sedmičky střílí první branku Sokola Vyhnalová. (5:1) (5:1)

6
    Beňušková navyšuje vedení z pivota, Černí andělé vedou o 5 branek! (5:0) (5:0)

6
    Vysloužilová M. - žlutá karta. (4:0) (4:0)

5
    Weisenbilderová z pravé spojky navyšuje vedení Černých andělů. (4:0) (4:0)

3
    Hana Martinková napřáhla z úctihodné vzdálenosti a trefila míč přesně k tyči branky Stojarové. (3:0) (3:0)

2
    První žlutá karta na straně Sokolu - Sukdoláková. (2:0) (2:0)

2
    Opět Petra Beňušková z pivota. (2:0) (2:0)

1
    Beňušková otevírá skóre zápasu. (1:0) (1:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Už potřetí během jednoho týdne změří domácí házenkářky DHK Baník Most - Černí andělé své síly s celkem Sokolu Písek. Minulý týden svedl oba celky dohromady los osmifinále Challenge Cupu, ve kterém mostecké hráčky suverénně svého soupeře dvakrát deklasovaly rozdílem 14 branek a postoupily do čtvrtfinále této soutěže. Sobotní duel už bude v rámci 18. kola W.H.I.L.. To nic nemění na tom, že domácí hráčky budou opět obrovským favoritem duelu. Patří jim totiž 1. místo v interligové tabulce, když z 16 zápasů pouze jednou poznaly hořkost porážky (na podzim ve Veselí), zbývajících 15 duelů vyhrály a vládnou tak s náskokem tří bodů na Michalovce Interlize. V prvním vzájemném duelu na podzim zvítězily Mostečanky v Písku 22:30.

Oproti tomu Jihočešky se letos v Interlize vyloženě trápí. Složení kádru jim nedovoluje více, než hrát u dna tabulky. V současnosti je Písek předposlední, tedy na 12. místě se ziskem pouhých 5 bodů. V posledním interligovém vystoupení však doma dokázal zaskočit slovenské Partizánské, se kterým uhrál cennou remízu 31:31. V Mostě by však písecká děvčata byla určitě spokojena i s přijatelnou porážkou např. o 5 branek. Dá se opět očekávat v sobotním podvečeru v Mostě tradičně bouřlivé publikum, které letos běžně chodí v počtu 800 - 1000 diváků.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.