Den Haag – Breda 2:1 (kon.) | Groningen – Waalwijk 2:1 (kon.) | Heracles – Willem II 4:1 (kon.)
Heerenveen – Venlo 2:2 (kon.) | Arnhem – Eindhoven 2:2 (kon.)
Heracles Almelo
4:1 (3:1)
Willem II Tilburg
cz Sobota 09.02.2013, 19:45 • Polman Stadion Almelo • Holandská Eredivisie

Hezký večer a díky za pozornost, u dalších zápasů se budu těšit na počtenou. (21:39:48)

Je dobojováno, domácí fanoušci slaví. O výsledku bylo rozhodnuto již v prvním poločase, kde se Heracles prosadil hned třikrát. Ve druhém poločase kontroloval výsledek a ještě přidal jednu branku Brunsem. Ten mohl dát i hattrick, avšak nestalo se. Devátý celek tabulky tak poráží poslední Tilburg 4:1.

90
    Budou se hrát ještě dvě minuty.

88
    V závěru si ještě chtěl vykoledovat penaltu Vujičevič, ale rozhodčí jasně ukazuje, že se bude pokračovat dál.

85
    Mnoho se toho už neděje, za hustého sněžení není ani dobrý terén.

82
    Podruhé střídá i trenér domácího mužstva. Gouriye má odpracováno, na jeho místo jde Schamp.

80
    Deset minut do konce dnešního mače a hraje se ve středu hřiště.

79
    Vzápětí dostává žlutou kartu Everton za faul ve středu hřiště.

78
    Poslední střídání Tilburgu je zde. Místo Misidjana nastupuje Höcher.

76
    Ojedinělý výpad hostů vymyslel střídající Ippel, ale jeho centr do šestnáctky lapil v klidu domácí brankář.

74
    Tak dohráno má nakonec autor dvou branek Thomas Bruns a na jeho místo jde Belterman.

74
    Teď zase střela na Meula, který v klidu chytá pumelici Duarteho.

73
    Nepřesný pas vyslal Vujinovič, který půjde pravděpodobně za několik okamžiků střídat.

71
    Duel se pouze dohrává a exhibičním tempu, poslední Tilburg už rezignoval na nějakou korekci ve skóre. Naopak Heracles chce uštědřit soupeři nelichotivého bůra.

71
    Obrovská šance na hattrick. Bruns se obtočil kolem dvou clonících hráčů a z otočky vypálil, chyběl skutečně kousek. Meul se po míči natahoval, zcela jistě by ho neměl.

70
    Duel sleduje 8450 diváků.

67
    Kouč Tilburgu podruhé zasahuje do sestavy, ze hry stahuje Hofse a do bojiště vpouští Ippela.

65
    Už si možná gólman Meul říká, hlavně ať už je konec. Domácí totiž hrají zcela v pohodě a rádi by tento výsledek navýšili.

63
    Podevijnova přízemní střela končí v rukavicích Pasveera, jenž si po delší době sáhl na míč.