Saint-Étienne – Montpellier 4:1 (kon.) | Ajaccio – Bordeaux 1:0 (kon.) | Nancy – Remeš 1:2 (kon.)
Troyes – Sochaux 0:0 (kon.) | Nice – Lorient 1:1 (kon.) | Valenciennes – Brest 2:1 (kon.)
ESTAC Troyes
0:0 (0:0)
FC Sochaux
cz Sobota 09.02.2013, 20:00 • Stade de l'Aube, Troyes • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:52:10)

Z bodu jsou tak více spojeni hosté, kterým nechybělo mnoho a mohli si nakonec odvážet body tři! Vzhledem k průběhu utkání ale je nakonec remíza spravedlivá.

Ta znamená ztrátu pro Troyes, které chtělo z dnešního utkání všechny body, čímž by se dostalo téměř "na dostřel" svému dnešnímu soupeři. Takto zůstává rozdíl mezi oběma týmy neměnný.

Je dobojováno, v dnešním utkání jsme se sice branky nedočkali, ale zejména v prvním poločase a i v úvodu druhého, jsme sledovali výtečnou kopanou, na jejímž konci je bezbranková remíza.

90+3
    Běží poslední minuta nastaveného času, pohled na domácí lavičku ukazuje zoufalost domácího kouče Jean-Marca Furlana, který se drží za hlavu, tento zápas měli domácí zvládnout!

90+2
    Míč opět až u Uliena, který ho uvádí do hry dlouhým výhozem, ale domácí mají nyní k důležité brance, která by s největší pravděpodobností zajistila plný počet bodů, hodně daleko, hosté jsou aktivnější.

90+1
    Hlavní sudí Millot nastaví tři minuty nad rámec základních devadesáti minut.

88
    Až nyní se Troyes dostává ke kombinaci na polovině soupeře, ale opět ztrácí míč po nepřesném centru.

86
    Domácí pouze odkopávají míč až na polovinu soupeře.

85
    Bakambu je dalším hráčem Sochaux, který dnes zasáhne do utkání, střídá Butina.

83
    Hosté nyní o poznání aktivnější, jako by chtěli strhnout vedení na svou stranu v závěrečných minutách utkání!

81
    První střídání v sestavě Sochaux, přichází Omar Daf, odchází Kanté.

80
    Vincent Nogueira nyní na levé straně dává svým spoluhráčům, že není komu přihrát, nakonec míč získává soupeř.

78
    Hned několik faulů se nyní odehrálo v bezprostřední blízkosti pokutového území Sochaux, rozhodčí ale píská pouze jeden, a to v neprospěch Troyes.

76
    Ale nakonec se hosté dostávají znovu k míči na polovině soupeře, ovšem nedokáží z toho nic vytěžit.