Švajčiarsko – Slovensko 1:2 (kon.)
Švajčiarsko
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Slovensko
Piatok 08.02.2013, 19:00 • DNB Arena, Stavanger, Nórsko • Turnaj troch krajín U18

Je tu koniec zápasu!
    Slováci si napokon vedenie udržali a zvíťazili v prvom zápase na Turnaji troch krajín v nórskom Stavangeri. Už v piatej minúte skóroval Kukumberg v presilovke, o dvanásť minút na to pridal druhý gól Vandas. Švajčiari znížili až v 52. minúte zásluhou Plussa, no vyrovnať sa im nepodarilo.

Strely na bránu: 41 : 22

My Vám ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na Vás i zajtra. Dovtedy dovidenia, sledujte Onlajny naďalej. (21:05:27)

60:00

59:37
    Švajčiari sa všemožne snažia vyrovnať, strelecký pokus neúspešný!

59:00
    Posledná minúta tretej tretiny.

58:34
    Flüeier z brány, Švajčiari hrajú Power-Play!

58:34
    Timeout Švajčiarska.

57:13
    Po dlhej dobe strelecký pokus Slovenska, krátko na to i Švajčiarska.

55:16
    Strelecky sme na tom v tejto tretine katastrofálne, Švajčiari vedú na strely 14:2.

54:42
    Toto oslabenie sme prežili bez ujmy, Slovák je späť v hre.

52:55
    Švajčiari pália, no nevyrovnali.

52:42
    Tomáš Slovák vylúčený za podrazenie.

51:54
    Švajčiarsko dalo gól!
    Švajčiari sú v tretej tretine opäť strelecky lepší, čo logicky vyúsťuje do gólu v našej sieti. Autorom gólu je BENJAMIN PLUSS. Asistencie: Andrei Bykov, Robin Grossmann

51:16
    Až teraz pokus Helvétov, ktorý neskončil gólom.

51:03
    Situácia sa na chvíľu umiernila, už takmer dve minúty neevidujeme strelecký pokus.

49:17
    Znovu strelecký pokus medzi naše žrde.

48:40
    Zdá sa, že tretia tretina patrí Švajčiarom, ktorí opäť vystrelili puk na bránu. Len aby sme nedostali gól.

47:33
    Strela Švajčiarska sa do sita nezmestila.

45:44
    Švajčiari sú v tretej tretine strelecky aktívnejší, na Laca putovalo už päť striel, naši vypálili zatiaľ iba raz.

44:47
    Na strelu Švajčiarska sme odpovedali už o tri sekundy - obaja brankári ale vychytali šance.

Peter Marienka

Góly a asistencie: 52. Pluss (Bykov, Grossmann) - 5. Kukumberg (Brejčák, Kudroč), 17. Vandas (Švarný)

Švajčiarsko: Flüeier - Blindenbacher, Hirschi, Ramholt, Grossmann, Blum, Chiesa, Kukan, Wellinger - Vermin, Cunti, Moser - Pestoni, Ambühl, Hofmann - Šimek, Bykov, Plüss - Sciaroni, Trachsler
    Slovensko: Laco - Mezei, Slovák, Brejčák, Kudroč, Vydarený, Švarný, Ďaloga, Mikuš - Radivojevič, Špirko, Hossa - Bartek, Kukumberg, Hudáček - Vandas, Mikúš, Ölvecký - Haščák, Marcinko, Gašparovič

Rozhodca: Søstumoen, Tysland - Waldejer, Kilian