Maďarsko – Bielorusko 1:1 (kon.) | Cyprus – Srbsko 1:3 (kon.) | Slovinsko – Bosna 0:3 (kon.)
Nórsko – Ukrajina 0:2 (kon.) | Čile – Egypt 2:1 (kon.) | Španielsko – Uruguaj 3:1 (kon.)
Izrael – Fínsko 2:1 (kon.) | Turecko – Česko 0:2 (kon.) | Malta – Sev. Írsko 0:0 (kon.)
S. Macedónsko – Dánsko 3:0 (kon.) | Anglicko – Brazília 2:1 (kon.) | Holandsko – Taliansko 1:1 (kon.)
Švédsko – Argentína 2:3 (kon.) | Grécko – Švajčiarsko 0:0 (kon.) | Island – Rusko 0:2 (kon.)
Rumunsko – Austrália 3:2 (kon.) | Wales – Rakúsko 2:1 (kon.) | Škótsko – Estónsko 1:0 (kon.)
Írsko – Poľsko 2:0 (kon.) | Belgicko – Slovensko 2:1 (kon.) | Francúzsko – Nemecko 1:2 (kon.)
Portugalsko – Ekvádor 2:3 (kon.)
Nórsko
0:2 (0:2)
Ukrajina
cz Streda 06.02.2013, 18:00 • Estadio Olímpico de Sevilla (Sevilla) • Medzinárodné zápasy

Je tu konec zápasu. Ukrajina nakonec vítězí, když o výsledku rozhodla v prvním poločase. Norové se sice snažili snížit, případně vyrovnat, ale nevyužili ani ty největší šance. Především nevyužitá penalta může hodně mrzet. Jenže muž zápasu Pjatov se předvedl v dobré formě a svůj celek podržel. Tolik tedy z tohoto zápasu. Pěkný večer. (19:57:36)

90+3
    Duel se už pouze dohrává.

90+2
    Na Pjatova ještě vyslal pokus Braaten, ale neuspěl. Technická střela šla nad.

90
    Čtyři minuty se bude ještě hrát.

90
    Už běží devadesátá minuta a Ukrajina drží výsledek 2:0, který se zrodil již v prvním poločase.

88
    Tarik Elyounoussi však napálil míč pouze do Pjatova, který vystihl směr. Penaltu tak chytá a Ukrajina tento zápas vyhraje.

87
    Navíc Fedetskij zahrál v pokutovém území rukou a Norsko bude kopat penaltu.

87
    Ukrajina hraje v deseti a musí se bránit.

86
    Vzápětí je zde střídání. Odchází John Arne Riise, místo něj vstupuje do boje Tom Hogli.

86
    Bez jakéhokoliv napomínání je vyloučen Mandzjuk, který sestřelil před vápnem Nielsena.

84
    Elyounoussi si vytvořil největší šanci svého týmu v zápase. Dostal se až před Pjatova, který ho ale v souboji tváří dokázal vychytat. Sice nadvakrát, ale povedlo se. Kontaktní branka by ještě Norům pomohla, ale času je už pramálo.

82
    Hromadné střídání na obou stranách hodně ovlivnilo ráz druhého poločasu, který mnoho akcí nenabízí.

80
    Konoplanka je na hřišti hodně cítit, teď však pocítil svou achilovku po faulu Parra. Probíhá ošetřování.

77
    Zozulju střídá na poslední minuty utkání Devič.

76
    Konoplankova střela neměla potřebnou razanci a Jarstein nemusel zasahovat. A bude se opět střídat.

74
    Na obou stranách jsme viděli dva rychlé kontry, leč jsou zastaveny pro postavení mimo hru.

72
    Ze hřiště odchází Hedenstad, místo něj příchází Jonathan Parr.

70
    Hrstka fanoušků, zřejmě z Ukrajiny, tleská svému brankáři, jenž pohodlně kryje pokus Gashiho.

66
    Hraje se nyní hodně ofenzivní fotbal, obrany mají na obou stranách lidově řečeno výluku.